Компанія Apple на своїй офіційній сторінці опублікувала рейтинги найкращих мобільних ігор у 2020 році. Корпорація оприлюднила два окремі топи, у які потрапили ігри, що мають найбільшу кількість завантажень в App Store.

Актуально 10 відеоігор, що не виправдали очікувань геймерів у 2020 році

Безкоштовні ігри

Рейтинг найпопулярніших безкоштовних ігор для iOS очолює Among Us. Це головний феномен цієї осені – гра, що підкорила мережу. Прогнозовано у топі опинилися Call of Duty: Mobile та Roblox. Також у рейтингу найкращих продовжує залишатися й Subway Surfers, хоча ця гра вийшла ще у 2012 році.

Найпопулярніші безкоштовні ігри для iOS:

 1. Among Us
 2. Call of Duty: Mobile
 3. Roblox
 4. Subway Surfers
 5. Ink Inc. – Tattoo Drawing
 6. Magic Tiles 3: Piano Game
 7. Brain Test: Tricky Puzzles
 8. Brain Out
 9. Coin Master
 10. Cube Surfer!

Найпопулярніша безкоштовна гра для iOS це Among Us / світлина з крамниці App Store

Among Us

Багатокористувацька гра від американської студії InnerSloth, що вийшла у 2018 році. Але широкий розголос ця відеогра отримала лише у вересні 2020 завдяки різноманітним стрімінговим платформам. У ній гравці розділяються на дві ролі: члени екіпажу та самозванці. Члени екіпажу намагаються знайти самозванців та нейтралізувати їх, а самозванці – убити всіх членів екіпажу.

Платні ігри

Minecraft знаходиться на першому місці у топі найпопулярніших платних ігор для iOS. У 2020 річний приріст користувачів у цій грі став найшвидшим з моменту виходу проєкту у 2011 році. Для Plague Inc. у 2020 вийшло актуальне доповнення, у якому гравці можуть боротися з вірусами та створювати вакцини. Також продовжує мати попит серед геймерів й легендарна Grand Theft Auto: San Andreas.

Найпопулярніші платні ігри для iOS:

 1. Minecraft
 2. Plague Inc.
 3. Heads Up! Best Charades game
 4. Monopoly
 5. Bloons TD 6
 6. Geometry Dash
 7. NBA 2K20 Games
 8. Grand Theft Auto: San Andreas
 9. The Game of Life
 10. True Skate

Найпопулярніша платна гра для iOS це Minecraft / світлина з порталу Minecraft

Minecraft

Відеогра від студії Mojang, яка вийшла у 2011 році. За жанром це "пісочниця" у відкритому світі з виглядом від першої чи третьої особи. Ця гра дає змогу геймерам проявляти їх творчі здібності. Minecraft отримала загальне визнання серед ігрової преси, безліч нагород та стала найпродаванішою відеогрою в історії.