Портал StopFake повідомляє, що влада Казахстану перевірила популярну гру Among Us на небезпеку для школярів. За однією з версій ця відеогра може схиляти дітей до самогубства.

Актуально Чіти для гри Among Us: які існують види та як їх виявити

Причиною цих перевірок стали аудіозаписи, які поширювалися у WhatsApp та Telegram. У них повідомляється, що у цій відеогрі геймерам даються "страшні завдання", які можуть схиляти дітей до самогубства. Як доказ наводять "нещасний випадок з дівчинкою з 34 школи". Автори цих повідомлень стверджують, що саме у грі Among Us вона отримала "страшне завдання".

Відео, у якому можна прослухати одне з цих повідомлень

Авторів цих повідомлень встановити поки неможливо, але вперше вони з'явилися на каналі одного з російських геймерів. Також поки невідомо чи реальні події, про які йде мова у цих аудіозаписах.

Влада Казахстану перевірила цю відеогру, але не виявила жодних порушень та відзначила:

Все листування ведеться між користувачами у самій грі, іншим учасникам воно недоступне. При цьому виявити, якого роду йде листування між учасниками гри неможливо. У зв'язку з цим міністерство не має можливості зробити висновки про наявність будь-якого протиправного контенту, в тому числі ознак схиляння учасників гри до суїциду.

Among Us

Багатокористувацька гра від американської студії InnerSloth, що вийшла у 2018 році. Але широкий розголос ця відеогра отримала лише у вересні 2020 завдяки різноманітним стрімінговим платформам. У ній гравці розділяються на дві ролі: члени екіпажу та самозванці. Члени екіпажу намагаються знайти самозванців та нейтралізувати їх, а самозванці – убити всіх членів екіпажу.