Аналітики з порталу SuperData опублікували результати цікавого дослідження. У листопаді сфера відеоігор встановила декілька рекордів.

Цікаво Стрімер Call of Duty: Black Ops Cold War використав сопілку у якості контролера – відео

У листопаді 2020 року індустрія відеоігор встановила черговий рекорд за щомісячним доходом – 11,5 мільярда доларів. Якщо порівнювати з листопадом 2019, то прибутки виросли на 15%. Найбільший ріст доходів відмічається на консолях – 24%, на PC – 22%, а найменше на мобільних пристроях – 9%.

У листопаді в Among Us зіграло майже 500 мільйонів унікальних користувачів. За цим показником відеогра стала найпопулярнішою за всю історію індустрії відеоігор. Але прибутки у гри не дуже високі, бо цей проєкт безкоштовний на мобільних платформах. Більшу частину доходів (64%) відеогрі приносять користувачі з PC, а їх всього 3%.

На консолях найпопулярнішою відеогрою стала Call of Duty: Black Ops Cold War. Цей проєкт встановив новий рекорд продажів для цієї франшизи – 5,7 мільйона копій. Також варто відзначити Assassin’s Creed Valhalla, яка продалася краще за Odyssey (майже на 50%). Хоча дохід у самій відеогрі зменшився, бо у релізній версії гри були відсутні бустери досвіду (у грудні їх вже додали у нову гру). Spider-Man: Miles Morales продалася гірше за оригінальний проєкт 2018 року, але нова відеогра не позиціонувала себе, як повноцінне продовження. Вихід World of Warcraft: Shadowlands на PC спричинив фурор. У відеогри найвищий щомісячний дохід з 2008 року та найбільша кількість гравців з 2010.

Топ 10 відеоігор на PC за доходами у листопаді:

 1. World of Warcraft
 2. League of Legends
 3. Dungeon Fighter Online
 4. Crossfire
 5. Fantasy Westward Journey Online
 6. Call of Duty: Black Ops Cold War
 7. World of Tanks
 8. Assassin's Creed Valhalla
 9. Roblox
 10. Call of Duty: Modern Warfare

Топ 10 відеоігор на консолі за доходами у листопаді:

 1. Call of Duty: Black Ops Cold War
 2. NBA 2K21
 3. Watch Dogs: Legion
 4. Assassin's Creed Valhalla
 5. FIFA 21
 6. Tony Hawk's Pro Skater 1+2
 7. Marvel's Avengers
 8. Grand Theft Auto V
 9. Call of Duty: Modern Warfare
 10. Fortnite

Топ 10 відеоігор на мобільні платформи за доходами у листопаді:

 1. Free Fire
 2. Pokemon GO
 3. Roblox
 4. Peacekkper Elite
 5. AFK Arena
 6. Genshin Impact
 7. Candy Crush Saga
 8. Coin Master
 9. Honor of Kings
 10. Homescapes

Рейтинги відеоігор за прибутками на PC, консолі та мобільні платформи / статистика SuperData

Among Us

Багатокористувацька гра від американської студії InnerSloth, що вийшла у 2018 році. Але широкий розголос ця відеогра отримала лише у вересні 2020 завдяки різноманітним стрімінговим платформам. У ній гравці розділяються на дві ролі: члени екіпажу та самозванці. Члени екіпажу намагаються знайти самозванців та нейтралізувати їх, а самозванці – убити всіх членів екіпажу.