Напевно, майже всі геймери мали щось чути про гучний конфлікт Apple та Epic Games, який завершився зустріччю цих компаній в суді. У травні вони відкрили справжню скриньку Пандори, бо в мережі з'явилося чимало цікавої інформації про діяльність Epic Games. Але найцікавіше, що подібні пікантні деталі продовжують з'являтися й зараз.

До теми Обговорювали оголений торс живого банана з Fortnite: суд між Apple та Epic Games продовжується

Отже, цього разу користувачі відшукали документ, у якому є цікава інформація про ексклюзиви першої хвилі. Представники цієї компанії об'єднали в таку групу ігри, які вийшли в Epic Games Store в період з грудня 2018 року по червень 2019, а також в цей час мали вищезгаданий статус. Виявляється, що Epic Games витратила 217 мільйонів доларів на придбання ексклюзивних прав на ці 23 відеогри. А отримала лише 86 мільйонів доларів, тобто збитки значні, хоча щось подібне представники компанії прогнозували (сказано в документі).

Але найцікавіше, що навіть у такій скрутній ситуації знайшлися відеоігри, які все ж таки змогли покрити витрати компанії на їхню ексклюзивність. Щоправда, дізнатися назви цих ігор було непросто. Річ у тім, що в оригінальному документі їхні назви приховані, а є лише дати виходу. Цю своєрідну головоломку спробував розв'язати користувач платформи Reddit з нікнеймом MrBubbaJ.

Виявляється, що в цей період компанії Epic Games змогли принести прибуток лише два ексклюзиви – Satisfactory та Dauntless. Хоча й варто відзначити, що незначний. Але найцікавіше, що Metro Exodus, The Division 2, World War Z та Anno 1800 не допоміг навіть статус ексклюзивів, а загалом найзбитковішими стали перші два проєкти (сумарно понад 45 мільйонів доларів). Наостанок варто відзначити, що представники компанії Epic Games поки ніяк не коментували цей "злив".

Перший стовпчик це витрати Epic Games, а другий – очікувані збитки (з "-" дохід) / Фото Reddit MrBubbaJ