Джерело: ютуб-канал User619

Берні Сандерс став дуже популярним у мережі за останній тиждень. Звісно, всі знали його й раніше, але не як героя різноманітних мемів. Здається, моддери також вирішили підхопити цей тренд, бо Берні вже став ігровим персонажем у відеогрі Soulcalibur VI.

Цікаво Незвичайний челлендж у Hitman 3: стрімер помістив всіх NPC з мапи Sapienza в морозильну камеру

Мемом стало фото Берні Сандерса, який спокійно собі сидить на інавгурації Джо Байдена. Погода у той день була не найкраща, а також потрібно було дотримуватися соціальної дистанції. Тому й політик сидить самотньо у теплих рукавицях, а також вкутавшись у куртку. Своїм виглядом сенатор надихнув користувачів у мережі на створення численних мемів. До речі, шанувальники відеоігор також не оминули цю тему й створили цікаві роботи, тому пропонуємо вам ознайомитися з деякими.

Добірка відеоігрових мемів із Берні Сандерсом

Автор ютуб-каналу User619 створив модифікацію, яка дозволяє зіграти за Берні Сандерса у відеогрі Soulcalibur VI. Також він вирішив поділитися геймплейним відео, у якому політик сходиться у поєдинках із найкращими бійцями. Берні навіть не потрібно знімати свої рукавиці чи вставати зі стільця, він й без цього може прекрасно розбиратися зі своїми суперниками. Цікаво, що навіть легендарний Геральт з Рівії не зміг здолати відомого політика. Зазначимо, що в описі до цього відео можна знайти посилання для завантаження цього моду.

Дивіться відео, у якому Берні Сандерс змагається із найкращими бійцями із відеогри Soulcalibur VI

Soulcalibur VI

Відеогра, яка вийшла у грудні 2017 року на PlayStation 4, Xbox One та PC. Розробником цього проєкту виступила японська компанія Bandai Namco Entertainment. За жанром це файтинг, а у боях на арені сходяться два бійці, які озброєні різноманітним знаряддями. Відеогра отримала позитивні відгуки від критиків та геймерів, а також звання "Найкращий файтинг 2018 року" за версією The Game Awards 2018.