Джерело: Reddit 0fficialphu0ng

Я думаю, що всі геймери знають безголового камікадзе із серії Serious Sam, його навіть можна назвати неофіційним символом цих ігор. Можливо, ви навіть згадали із ностальгією його бойовий клич ("зображення зі звуком"). Безголовий камікадзе вміє лише бігати з гранатами на ворогів, а також дуже голосно кричати. Щось схоже побачили й деякі шанувальники відеогри Counter-Strike: Global Offensive.

Читайте також Герой нашого часу: гравець у Dota 2 врятував сестру від самогубства, а потім ще й виграв матч

Вперше про цей баг згадав на відомій платформі Reddit геймер із нікнеймом 0fficialphu0ng. Відео зацікавило користувачів, бо вже зібрало майже 6 тисяч лайків та понад 100 коментарів. У моделі його суперника зникла голова й незрозуміло навіть, куди потрібно стріляти. Також цікаво, чи будуть зараховуватися вистріли у місце, де має знаходитися голова (ScreaM це не сподобалося б).

Варто відзначити, що деякі геймери також написали, що стикалися із подібним технічним недоліком. Проте, жоден так й не зміг назвати точну причину його появи. Можливо, він з'явився після останнього оновлення для CS:GO, яке вийшло 29 січня. Тоді розробники змінили наліпки деяких кіберспортивних команд та виправили один із багів у режимі Guardian. Сподіваємося, що компанія Valve зверне увагу на цей технічний недолік, а також вже найближчим часом його виправить.

Безголовий камікадзе у відеогрі Counter-Strike: Global Offensive – відео

Counter-Strike: Global Offensive

Відеогра, яка вийшла ще у серпні 2012 року. Розробником виступила компанія Valve, а гра вийшла на різноманітні платформи, але популярною стала лише версія для PC. За жанром це шутер від першої особи, який геймплейно не відрізняється від попередніх версій цієї серії. У відеогрі є чимала кількість режимів, але найпопулярнішим став змагальний, у якому сходяться дві команди по п'ять гравців, а для перемоги треба "забрати" 16 раундів. Також CS:GO є однією з найпопулярніших кіберспортивних дисциплін.