Джерело: Reddit Crystoval_Nyx

Неординарною історією поділився геймер з нікнеймом Cristoval_Nyx на відомій платформі Reddit. Він розповів про конфліктну ситуацію у його родині, яка могла завершитися дуже трагічно.

Цікаво Такого не очікував ніхто: кумедний та незвичайний ремпейдж у відеогрі Dota 2 – відео

Cristoval_Nyx просто грав звичайний змагальний матч у відеогрі Dota 2, але став свідком гучної сварки у своїй сім'ї. Його матір та сестра вступили у суперечку, щоправда, причин гравець не став розкривати. Але результат цієї сварки міг бути жахливим, бо його сестра вже збиралася завершити життя самогубством. У певний момент дотер зрозумів, що потрібно втрутитися, тому він повідомив про це свою команду та вийшов із матчу. Він зміг владнати конфлікт, а також переконав матір, що сестру потрібно відвести у лікарню, щоб її оглянули, бо вона прийняла якісь невідомі таблетки.

У змагальному матчі геймер грав за персонажа Riki, а сама гра була рівною до його відключення. Коли він повернувся у гру, то помітив, що його команда ще тримається та навіть є шанси на перемогу. Cristoval_Nyx написав наступне:

Я хотів покинути той матч у Dota 2, але побачив, що він ще не завершився (коли я відключався, то у нас залишався ще один барак). Я повернувся у гру й зрозумів, що мої тіммейти керували моїм персонажем та намагалися дотерпіти до мого повернення. Вони поставили паузу й запитали, чи все зі мною гаразд. Я сказав, що так, ми провели дві відмінні бійки, а потім виграли матч.

Після цього поєдинку він навіть знайшов собі нового друга, якому й розповів всю цю історію. Гравець, який грав на Void Spirit, дав йому свій номер, щоб вони просто змогли поговорити. Також геймер відзначив, що це найжахливіша ситуація у його житті, а поділитися цією історією він вирішив, бо це унікальний досвід. Cristoval_Nyx написав, що з його сестрою зараз все добре, а також він дуже вдячний своїм тіммейтам з цього матчу.

Підтвердження слів про телефонний номер та перемогу у матчі / Cristoval_Nyx

Dota 2

Багатокористувацька відеогра у жанрі MOBA, яка офіційно вийшла у липні 2013 року. Розробником цього проєкту виступила американська компанія Valve. Dota 2 є автономним продовженням популярної мапи із відеогри Warcraft III: Reign of Chaos. У грі змагаються дві команди по п'ять гравців у кожній, а геймери контролюють лише одного героя зі спеціальним набором вмінь. Головним завданням є знищення ворожого бази. Також Dota 2 є однією з найпопулярніших кіберспортивних дисциплін.