Джерело: Reddit

На платформі Reddit користувач із нікнеймом Speedfreakz опублікував цікавий пост, а точніше, запис свого хайлайту у грі Dota 2. Відео дуже сподобалося шанувальникам цієї відеогри: понад 3 тисячі лайків та 500 коментарів менше ніж за день.

Цікаво Гральні карти та "Монополія": креативні фанатські роботи за мотивами Dota 2 – фото

Геймер здійснив незвичайний ремпейдж у рейтинговому матчі, хоча невідомо, на якому ранзі проходив цей поєдинок. Головний герой цього відео грав на Nature's Prophet, він вже на 2 хвилині матчу вирішив полетіти на базу суперників, щоб вбити кур'єра ворожого мідера. Геймер це й зробив, хоча вийшло навіть краще, ніж він планував.

Геймер прийшов за одним кур'єром, але побачив ще двох, яких вже вивели із ворожої бази. Він дуже швидко ліквідував цю трійку, але гравці, які грали на легкій лінії також не помітили, що біля їх бази розгулює Nature's Prophet. Вони вирішили принести й собі речі, але поплатилися за це – геймер вбив ще двох кур'єрів та оформив дуже оригінальний ремпейдж. На цей незвичайний хайлайт він витратив всього 20 секунд.

Незвичайний ремпейдж у відеогрі Dota 2 – відео

Dota 2

Багатокористувацька відеогра у жанрі MOBA, яка офіційно вийшла у липні 2013 року. Розробником цього проєкту виступила американська компанія Valve. Dota 2 є автономним продовженням популярної мапи із відеогри Warcraft III: Reign of Chaos. У грі змагаються дві команди по п'ять гравців у кожній, а геймери контролюють лише одного героя зі спеціальним набором вмінь. Головним завданням є знищення ворожого бази. Також Dota 2 є однією з найпопулярніших кіберспортивних дисциплін.