Старі відеоігри відрізнялися своєю хардкорністю та брутальністю, а також не пробачали помилок. З подібною грою познайомилася стрімерка Storymodebae, а результат цієї "теплої" зустрічі дуже сподобався користувачам у твітері та вже зібрав понад 4 мільйони переглядів та майже 240 тисяч вподобань.

Читайте також Стрімерка принижувала глядачів за маленькі донати, а тепер називає себе новою іконою фемінізму

Стрімерка вирішила зіграти у класичний платформер The Lion King, який вийшов ще у 1994 році на деякі дуже старі консолі. Гра повністю повторює сюжет однойменного мультфільму від Disney, а геймери керують Сімбою. Для запуску відеогри вона використала сучасний емулятор й перші 10 хвилин все йшло дуже добре.

Щоправда, на рівні з жирафами у Storymodebae виникли серйозні труднощі та виявилося, що маленький Сімба ще не вміє плавати. Вона дуже швидко витратила три життя й побачила перед собою екран з красномовним написом "Game Over". Стрімерка дуже здивувалася цьому, а також спочатку навіть не повірила, що це кінець. Проте, вже через декілька секунд з'явилося головне меню гри, де дівчина побачила всього два розділи:

  • Старт
  • Налаштування

Тоді вона й зрозуміла, що у відеогрі відсутні автоматичні збереження, тому все потрібно розпочинати з самого початку. Також у The Lion King не можна вибрати конкретний рівень чи пропустити вже пройдені. Гра дуже жорстока до геймерів, а також взагалі не пробачає помилок.

Найцікавіше, що ця відеогра була розрахована на дітей, хоча простою її назвати дуже важко. Storymodebae була дуже розчарована, хоча й пожартувала, що відеоігри дев'яностих взагалі не піклувалися про почуття геймерів.

Момент з "Game Over" для Storymodebae – відео

Проходження відеогри The Lion King від Storymodebae – відео