На одному зі стрімів дівчина грубо висловилася щодо глядачів, які донатили їй менше ніж 1 долар, за що отримала велику порцію ненависті у свою адресу в соціальних мережах.

Цікаво Скандал у Сall of Duty: гравці вимагають вилучити емблему через її схожість з символікою "Азову"

Кліп з такою негативною реакцією нехай і на маленьку, але все ж підтримку від глядачів, миттєво розлетівся мережею та викликав хвилю обурення.

Я ненавиджу вас, ви огидні! Якщо ви не можете дозволити собі задонатити більше одного долара, то мені вас шкода. Забаньте їх, чорт забирай, я серйозно. Я не хочу, щоб в моєму чаті були бідняки. Ідіть геть!, – емоційно випалила стрімерка.

У той час як більшість користувачів різноманітних соцмереж жорстко засудили таку поведінку дівчини, декілька феміністок та стрімерок написали пости на підтримку Katsplay. Зокрема стрімерка MsNixxyy побачила в цій ситуації сексизм, адже за її словами популярний стрімер Dr. Disrespect займається подібним "шеймінгом" постійно і ніхто не звертає на це увагу "але коли таке робить дівчина, це відразу стає мерзенним".

Сама Katsplay заявила, що не збирається ні перед ким вибачатися та змінила опис власного каналу на Twitch, написавши що вона "найсвідоміша феміністка на платформі". Багато хто вважає, що таким чином дівчина лише підігріває інтерес до власної персони, що також є якщо не повною, то частковою правдою, адже її популярність суттєво зросла після інциденту, чим вона не цурається вихвалятися.

Взагалі за Katsplay і до цього помічали намагання всіляко "зачепити" аудиторію задля набору популярності. Наприклад у цьому кліпі дівчина у відповідь на комплімент про те, що вона здається цікавою особистістю відповідає, що вирішила стрімити не для того, щоб хтось хвалив її характер чи особистість, а лише щоб "отримувати компліменти моєму тілу та грудям… адже це моя маркетингова стратегія". А також називає таку свою поведінку виявом фемінізму.

Достеменно не відомо чи у дівчини дійсно такий характер чи вона й справді лише грає роль для набору популярності, проте парадоксальним є те, що попри таке відношення до глядачів, людей на її трансляціях все ж суттєво побільшало.