Мільярдер Ілон Маск нещодавно зізнався у X (колишній твітер), що він одного разу "спробував" зіграти в Grand Theft Auto 5, але вона йому "не сподобалася" з конкретної причини.

Важливо PIN-UP Foundation доставив 97 тонн товарів першої необхідності у прифронтові міста за 7 місяців

Найпопулярнішою темою у мережі наступні кілька днів залишатиметься перший трейлер GTA 6, який уже побив рекорд з найбільшої кількості переглядів на YouTube за 24 години.

Обговорення такої визначної події в історії Rockstar та геймінгу загалом не обійшло стороною навіть мільярдера Ілона Маска, який є знаним поціновувачем відеоігор іншої іменитої студії.

Маск відповів на пост власного підлеглого з компанії X, у якому той саркастично пригадав "ігри в які ніколи не грав", просто перелічивши за порядком проєкти GTA.

Спробував, але не сподобалося займатися злочинністю. GTA5 вимагала стріляти в поліціянтів у початковій сцені. Просто не зміг цього зробити, – написав мільярдер.

Ігри Grand Theft Auto завжди були надзвичайно контроверсійними й Маск далеко не перша людина, яка ставить під сумнів моральність франшизи.

Однак слід пам'ятати, що це всього лише відеогра і доволі комічно чути таке обґрунтування відмови від неї від людини яка пропагує "повну свободу слова".