Counter-Strike: Global Offensive дуже популярна гра, щоправда, не всі режими цієї відеогри мають попит серед геймерів. Декілька років тому у CS:GO додали королівську битву Danger Zone. Але назвати її дуже популярною важко, проте, саме у цьому режимі іноді з'являються цікаві девайси та пристрої.

Читайте також Неможливо помітити: блогер показав принципово новий вид чітерства у відеогрі CS:GO – відео

У квітні 2019 року для режиму Danger Zone вийшло масштабне оновлення, у якому додали нову мапу та чимало цікавого. Проте, організаторів цього конкурсу найбільше зацікавили спеціальні відштовхуючі міни. З допомогою таких девайсів можна підстрибувати дуже високо, а також розганятися до високих швидкостей.

Усі учасники цього конкурсу повинні були придумати унікальну серію стрибків, а для цього вони отримали одразу 3 відштовхувальні міни. Також потрібно було вбити незвичайним методом бота, який стояв на скелі. Усі конкурсанти отримали лише 5 днів на тренування, а всі свої трюки вони виконували у прямому ефірі. Судді оцінювали точність виконання, а також видовищність стрибків.

Зазначимо, що учасники використали чималу кількість цікавих прийомів та їх трюки дійсно виглядають видовищно. Зрозуміло, що активно у цьому конкурсі використовувалася техніка серфінгу. Переможцем став шведський гравець із нікнеймом SID (на 09:50). Однією із мін він скинув бота у воду, а вже потім його ліквідував під час приземлення. Зазначимо, що це був лише перший епізод цього шоу, а вже найближчим часом може вийти нова серія.

Danger Zone має талант – відео

Counter-Strike: Global Offensive

Відеогра, яка вийшла ще у серпні 2012 року. Розробником виступила компанія Valve, а гра вийшла на різноманітні платформи, але популярною стала лише версія для PC. За жанром це шутер від першої особи, який геймплейно не відрізняється від попередніх версій цієї серії. У відеогрі є чимала кількість режимів, але найпопулярнішим став змагальний, у якому сходяться дві команди по п'ять гравців, а для перемоги треба "забрати" 16 раундів. Також CS:GO є однією з найпопулярніших кіберспортивних дисциплін.