Спеціалісти з Digital Foundry на своєму youtube-каналі опублікували дуже цікаве відео. Журналісти склали свій рейтинг відеоігор з найкращою графікою.

Актуально Лутбокси у відеоіграх небезпечні: відомі результати дослідження британських аналітиків

До топу могли потрапити лише відеоігри, які вийшли у 2020 році чи проєкти, які отримали глобальні оновлення у цьому ж році. Також враховувалися ігри, які виходили лише на PC, Xbox й PlayStation. Всього журналісти виділили 9 відеоігор, а кожний проєкт отримав своє місце у цьому рейтингу.

Рейтинг відеоігор з найкращою графікою від Digital Foundry:

 1. Cyberpunk 2077
 2. Marvel's Spider-Man: Miles Morales
 3. Microsoft Flight Simulator
 4. Half-Life: Alyx
 5. The Last of Us Part II
 6. Demon's Souls
 7. Doom Eternal
 8. Ori and The Will of the Wisps
 9. Minecraft RTX

Журналісти цього порталу вважають Cyberpunk 2077 найкрасивішою грою у 2020 році. Їм сподобався масштаб та деталізація відеогри, а також використання ретрейсингу для глобального освітлення. Спеціалісти відзначили, що першу сходинку отримала лише версія цієї гри для PC. Marvel's Spider-Man: Miles Morales хвалять за ретрейсинг у відкритому світі, бо віддзеркалення тут видно здалеку. Також журналістам сподобалася нова система рендеру волосся у цьому проєкті. Microsoft Flight Simulator відзначають за реалістичні та деталізовані літаки, а також за Землю у масштабі 1:1.

Ретрейсинг у відеогрі Cyberpunk 2077 – відео

Half-Life: Alyx називають одним з найкращих проєктів для систем VR. The Last of Us Part II хвалять за прекрасну роботу розробників цієї відеогри. Журналістам сподобалися масштабні локації, моделі персонажів та освітлення у грі. У ремейку Demon's Souls відзначають вражаючу роботу з освітленням та тесселяцією, а також дуже швидкі завантаження. DOOM Eternal хвалять за деталізовані текстури та геометрію рівнів, а Ori and The Will of the Wisps прекрасно демонструє можливості ігрового рушія Unity. Відеогра Minecraft у цьому році отримала підтримку трасування променів та стала виглядати вражаюче, але технічно це вже старий проєкт.

Дивіться трейлер Minecraft RTX – відео

Варті уваги, на думку Digital Foundry:

 • Dreams
 • Call of Duty: Black Ops Cold War
 • Teardown
 • ремейк Final Fantasy VII
 • Ghost of Tsushima
 • Doom 64