На агрегаторі рецензій Metacritic з'явилися перші оцінки довгоочікуваної відеогри Cyberpunk 2077. Зараз у гри 91 бал зі 100 від критиків (на основі 44 рецензій), звичайні геймери ще не встигли оцінити новий проєкт від CD Projekt.

Також Cyberpunk 2077 Фанатські адаптації Cyberpunk 2077: GTA V, Warcraft, CS:GO та справжній фільм – добірка

Відеогру поки оглядали лише на PC, що з версіями для консолей поки невідомо. Критикам Cyberpunk 2077 дуже сподобалася, чимала кількість видань виставила грі оцінку у 100 балів зі 100. Хвалять відеогру за масштабний ігровий світ, продуманих персонажів, цікаві завдання та неймовірну атмосферу. Більшість відзначає, що баги у грі не критичні, але їх просто чимала кількість поки. Також у деяких видань є претензії до геймплейної складової Cyberpunk 2077. Журналісти з цих порталів відмічають, що геймплей може здатися застарілим.

Ось лише деякі цікаві рецензії від провідних видань:

TheGamer оцінили відеогру у 100 балів та відмітили:

Я V, а гра Сільверхенд – я не можу вивести Cyberpunk 2077 з голови.

Журналістам з VGC (100 балів) також дуже сподобалася гра:

Захоплююча та приголомшлива RPG, яка підняла планку кінематографічної якості в іграх з відкритим світом.

100 балів гра отримала й від GamesRadar+, їм сподобалася атмосфера:

Те, чого не вистачає Cyberpunk 2077 у сюжетній кампанії, він компенсує можливостями та атмосферою, пропонуючи світ інтриг та насильства, несхожий на будь-який інший.

На думку журналістів з Areajugones (95 балів), Cyberpunk 2077 повинна змінити жанр відеоігор з відкритим світом:

Якщо Skyrim і GTA V стали поворотним моментом для своїх жанрів на початку десятих, то Cyberpunk 2077 покликана виконати те ж саме у 2020 році, попри недоліки.

Портал IGN виставив 90 балів зі 100, журналістам цього видання сподобалася варіативність у грі, вони відзначають:

Гра пропонує приголомшливий вибір у тому, як створити власного персонажа, підійти до квестів та протистояти ворогам, і ваші рішення можуть мати відчутний вплив як на навколишній світ, так й на історії людей, які його населяють.

Журналісти з порталу GameMAG (90 балів) написали наступне:

Ми сумніваємося, що є дуже багато людей, які не вірять у CD Projekt RED, але якщо ви один з них, будьте обережні – Cyberpunk 2077 – це щось, що змінить ваш погляд на ігрову індустрію в цілому.

Але не всі задоволені цією грою, PC Gamer виставили всього 78 балів та відмітили:

Деякі приємні персонажі та історії вклались у дивовижний відкритий світ, але неприємні помилки на кожному кроці псують все.

GamesBeat оцінили Cyberpunk 2077 у низькі 60 балів та написали:

Я думаю, що Cyberpunk 2077 забезпечить гострі ігрові відчуття, яких шукає більшість. Але у деяких ключових для мене областях йому дуже не вистачає, і багато в чому це через його високі амбіції.

Cyberpunk 2077 сподобався більшості провідних видань / світлина з порталу IGN

Metacritic

Англомовний сайт-агрегатор, що збирає відгуки про музичні альбоми, відеоігри, фільми й телевізійні шоу. Для кожного продукту вираховуються дві середні чисельні оцінки: стобальна – на основі оглядів професійних видань і десятибальна – на основі оглядів звичайних геймерів.