Стрімер Distortion2 першим у світі зміг відчинити загадкові двері з ремейку Demon's Souls, він зробив це на одній зі своїх трансляцій.

Загадкові двері У ремейку Demon's Souls є цікава загадка: ще ніхто не зміг її вирішити

Майже тиждень геймери намагалися відчинити ці таємничі двері, розробники з Bluepoint вже навіть встигли посміятися з гравців. У своєму твіттері вони виклали листівку зі світлиною з таємничої локації та написом "Шкода, що тебе тут немає".

Листівка від розробників з Bluepoint / фото з твіттера Bluepoint

Щоб потрапити за ці двері у таємничу локацію потрібно:

  1. Пройти повністю гру та отримати доступ до "роздробленого режиму", у якому ігровий світ відзеркалюється.
  2. У цьому режимі потрібно зібрати 26 глиняних монет при повністю білій або чорній тенденції світу.
  3. За ці монети ворон Спарклі видасть іржавий ключ, який відчиняє загадкові двері.

Як відчинити таємничі двері – відео

За таємничими дверима знаходиться унікальний комплект броні, в описі якого сказано:

Нагорода за досягнення неможливого. Хитромудрий зовнішній вигляд броні був створений спеціально для Пенетрейтора, одного з болетаріанских героїв. Прекрасно підходить для захисту від швидких атак. Через свою вагу броня трохи заважає відновленню витривалості.

Унікальний комплект броні / фото з твіттера Distortion2

Demon's Souls

Консольна рольова відеогра у жанрі темного фентезі. Події у грі проходить у повністю вигаданому світі, схожому на середньовічну Європу. Гравці керують персонажем, який досліджує світ та бореться з різноманітними демонами. Оригінальна гра вийшла у 2009 році ексклюзивно для PS3, а ремейк вже у 2020 лише для PS5.

Можливо, це не остання таємниця у ремейку Demon's Souls. У твіттері шанувальники гри вже пишуть про незрозумілі звуки на одній з локацій.