Hades вже заслуговує на статус культової гри не лише через розмаїтий та крутий ігровий процес, який отримав широке визнання критиків та геймерів, але й через свій мальовничий сетинг, який змушує геймерів з головою поринути у давньогрецьку міфологію.

Цікаво Словник геймера: що таке "баф" та "нерф" і яка між ними різниця

Світ гри від Supergiant Games повниться різноманітними персонажами: від Богів Олімпу як Зевс чи Артеміда до таких відомих героїв як Тесей чи Ахіллес.

Художниця та користувачка соцмережі X під ніком El_mad_art у колаборації з Unity-розробником Олександром Пономаренком, створили дивовижну ілюстрацію, покликану уявити як міг би виглядати головний герой поеми Івана Котляревського Енеїда, якби його помістили у світ популярної гри.

Еней у Hades
Ахіллесу варто було б накивати п'ятами, якби у Hades був Еней / Фото з соцмережі X / El_mad_art

Авторам вдалося блискуче стилізувати відомого персонажа до ладу іншим NPC Hades, але при цьому додати йому українського колориту.

Люлька, козацька чуприна, шабля та тризуб на персні виглядають настільки органічно в дизайні персонажа, ніби він створений не ентузіастами, а є секретним персонажем гри, якого розробники чомусь забули додати.

Творці світлини відмітили акаунт Supergiant Games в постах у соцмережі X, але ті ще ніяк не відреагували на це приголомшливе творіння. Хоча ми думаємо, що вони будуть в захваті, як і всі українські геймери.