Ми вже розповідали вам про "знущання" одного геймера над відеогрою Horizon Zero Dawn, який вирішив запустити її із роздільною здатністю 72p. Але сьогодні ситуація більш класична, бо ентузіаст вирішив "оживити" першу частину Far Cry.

До теми Піксельна та атмосферна: Horizon Zero Dawn запустили у 72p на відеокарті 2014 року – відео

Перенесенням цієї гри займається моддер із нікнеймом Flowgroover. Результатом своєї роботи він вирішив поділитися на відомій платформі Mod DB. Весь контент цього сайту присвячений різноманітним модифікаціям, а також він вважається одним із найпопулярніших у цій сфері. Геймер поділився модифікацією із назвою FarCrysis, у якій він вирішив перенести Far Cry 2004 року на ігровий рушій від гри Crysis. Остання створена на CryEngine 2, який є наступником CryEngine (ігровий рушій у першому Far Cry).

Поки геймерам доступна лише демоверсія цього проєкту, а точна дата релізу повноцінного моду взагалі невідома. У цій версії є всього три локації з оригіналу 2004 року: тренувальний полігон, Fort та Pier. Зброї поки також малувато, бо зараз лише є: мачете, Desert Eagle, P90, M4, Sniper, M249, G36, G4.

Користувач Flowgroover відзначив, що у відеогрі є всі функції з оригіналу, а цю модифікацію він випустив, бо хотів побачити реакцію спільноти на його роботу. Якщо геймерам сподобається такий мод, то він планує продовжити свою роботу.

Варто відзначити, що модифікація Flowgroover виглядає прекрасно, щоправда, з кольорами та контрастністю можна ще трохи попрацювати. Завантажити мод FarCrysis можна за цим посиланням, але зазначимо, що для роботи цієї модифікації потрібна оригінальна гра Crysis.

Перший Far Cry на ігровому рушії від Crysis – відео

Скріншоти із модифікації FarCrysis / Flowgroover

Far Cry

Шутер від першого обличчя, який був розроблений німецькою компанією Crytek, а виданий Ubisoft. Реліз цього проєкту відбувся у березні 2004 року на PC, PlayStation 3 та Xbox 360. Геймери керують колишнім спецназівцем Джеком Картером, який потрапив на таємничий тропічний острів у пошуках журналістки. Гра отримала високі оцінки від критиків, а також дуже гарно продавалася.