Напевно, всі геймери знають, що у відеогрі Minecraft можна реалізувати навіть найбожевільніший задум. Деякі гравці можуть роками відтворювати різноманітні всесвіти у цій грі, а інші витрачають чимало часу на створення чудернацьких механізмів.

До теми Одним ударом зніс гору: ентузіаст випустив оригінальну модифікацію для Minecraft – відео

Головного героя цієї історії навряд чи можна віднести до якоїсь з цих категорій, але відзначити його пост потрібно. Річ у тім, що запис користувача з нікнеймом MrMakistein викликав справжній фурор на платформі Reddit: понад 4 мільйони переглядів, 109 тисяч вподобань та 2 тисячі коментарів. Варто відзначити, що цей запис вже потрапив до когорти найкращих за останній рік у розділі Minecraft.

Отже, геймер MrMakistein створив для цієї гри модифікацію, яка захищає головного героя від смерті. Тут важливо відзначити, що вона не робить його невразливим, а лише захищає. Можливо, звучить й дивно, тому спробуємо пояснити на конкретних прикладах:

  • Отримати шкоду від кактусів не можна, бо вони зменшуються, коли головний герой до них наближається.
  • Потонути також не вийде, бо у героя з'являться нарукавники для плавання.
  • Предмети, які падають на голову персонажів, не завдають жодної шкоди.
  • Розбитися після падіння з великої висоти також не можна, бо в польоті на голові героя з'явиться невеликий пропелер.

Ентузіаст вже відзначив, що на цьому зупинятися не збирається. У майбутньому він планує розширити захисний арсенал у своїй модифікації. Наостанок варто лише відзначити, що посилання для завантаження цього моду можна знайти в коментарях до цього посту.

Трейлер модифікації MrMakistein – відео