На головній сторінці онлайн-магазину Epic Games Store з'явилася інформація про старт новорічного розпродажу. Власники цієї крамниці підготували чималу кількість сюрпризів для геймерів.

Актуально The Game Awards 2020: нова карта для Among Us, тизер Mass Effect та гра з Віном Дізелем

Новорічна акція в Epic Games Store

Масштабний новорічний розпродаж в Epic Games Store розпочнеться вже 17 грудня. Власники цієї крамниці відзначили, що відеоігри можна буде придбати зі знижками до 75%. Також починаючи з 17 грудня в Epic Games Store кожного дня можна буде отримувати безкоштовні ігри. Геймерам потрібно лише забрати та активувати відеогру протягом 24 годин, у бібліотеці вона залишиться назавжди. Акція триватиме 15 днів, тобто користувачі отримають 15 безкоштовних відеоігор. Поки невідомо, які саме ігри можна буде отримати.

Вже зараз можна отримати такі безкоштовні проєкти в Epic Games Store

Цього тижня в Epic Games Store безкоштовно можна отримати дві відеогри від розробників з Obsidian Entertainment: Pillars of Eternity та Tyranny. Ця акційна пропозиція буде діяти до 17 грудня.

Обидві гри можна отримати одразу з усіма доповненнями. Pillars of Eternity вийшла ще у 2015 році, гравці та критики дуже тепло зустріли цей проєкт. За жанром це рольова гра, у якій геймери керують групою персонажів та мають розв'язати містичну проблему. Tyranny вийшла у 2016 році, цей проєкт дуже високо оцінили геймери та журналісти. Це також рольова відеогра, у якій гравці виступають на стороні світового зла.

Трейлер гри Pillars of Eternity

Трейлер гри Tyranny

Epic Games Store

Онлайн-сервіс цифрового поширення відеоігор. Крамниця доступна у якості вебсайту та через спеціальний додаток. У цьому онлайн-магазині кожного тижня проводиться безкоштовна роздача відеоігор. Безкоштовно вже можна було отримати такі відомі ігри: GTA 5, Football Manager 2020, Civilization VI та чимало інших.