Шанувальників Fortnite дуже важко здивувати кросоверами, бо у всесвіті цієї гри побувала вже чимала кількість відомих героїв. Цього разу ситуація схожа, щоправда, розробники відеогри навряд чи очікували такої реакції спільноти.

Цікаво Такого не очікував ніхто: фанати впевнені, що у Fortnite з'явиться герой популярного мультфільму

В останньому оновленні у Fortnite додали двох персонажів із популярної серії Street Fighter. Зазначимо, що самі скіни виконані дуже детально, а також можуть викликати почуття ностальгії у фанатів серії. Також до складу цього тематичного набору ввійшли різноманітні предмети та емоції.

Тематичний набір за мотивами серії Street Fighter / світлина з порталу Epic Games

Японець Рю та його удар дракона не особливо вразив геймерів, а от скін Чунь-Лі дуже сподобався шанувальникам цієї королівської битви. Її поява у грі викликала справжній ажіотаж у мережі, а геймери вже декілька днів не можуть намилуватися цим скіном. Річ у тім, що вийшло дві версії скіна "найсильнішої жінки у світі", але гравців потішив відвертіший варіант. Таке вбрання показує цю героїню з "найкращого боку", а також вдало підкреслює її форми.

Чунь-Лі у відеогрі Fortnite / Arturo

Варто зазначити, що у Fortnite геймери керують персонажем саме від третьої особи. Також користувачі згадали, що у цій відеогрі є чимала кількість танцювальних рухів. Танцем Чунь-Лі поділився відомий кіберспортсмен із нікнеймом Stretch, а його запис вже зібрав понад 60 тисяч переглядів.

Танець Чунь-Лі у відеогрі Fortnite – відео

Поки невідомо, чи будуть якось змінювати цю героїню у майбутньому розробники відеогри Fortnite. Коментарів від представників Epic Games щодо такої популярності Чунь-Лі поки ще не було.

Fortnite

Безплатна відеогра з елементами виживання та будівництва. Розроблена студіями Epic Games і People Can Fly та випущена у 2017 році. У Fortnite для геймерів на вибір є 3 режими гри: виживання у відкритому світі із зомбі, королівська битва та "пісочниця", у якій гравці можуть проявляти свої творчі здібності.