Джерело: твіттер Ayo The Creator

Mortal Kombat це одна із найпопулярніших серій відеоігор, а також відома кіберспортивна дисципліна. Ці ігри завжди мали попит серед геймерів, тому й не дивно, що за їх мотивами виходить чимала кількість цікавих робіт. Наприклад, вже найближчим часом нам можуть показати трейлер фільму Mortal Kombat, але деякі фанати вирішили не чекати цього й відтворили відому сцену із відеогри.

Цікаво Вийти у фінал, щоб отримати дискваліфікацію: неординарна ситуація на турнірі з відомої гри

Автором цієї роботи є нігерійський інді-режисер, якому лише 17 років. У його твіттері можна знайти чимало цікавих робіт, щоправда, він створює пародії в основному на фільми чи серіали, а з відеоігор ми знайшли лише сцени із FIFA та GTA.

Цього разу він вирішив відтворити фаталіті Джакса із відеогри Mortal Kombat 11. Проте, все це було зроблено майже без бюджету: металічні руки були замінені шаром крейди, а пачка чіпсів замінила фірмову бомбу. Крові також не побачиш у цій пародії, тут все простіше: вода, чіпси, фрукти та курячі ніжки. А більшість анімацій та ефектів були зроблені у програмі Photoshop.

Проте, навіть без бюджету та з такими ефектами, це відео ретвітнув Ед Бун – творець серії відеоігор Mortal Kombat. Найбільше йому сподобалася заміна бомби на пачку чіпсів. Варто відзначити, що Ед взагалі дуже активно спілкується у твіттері та часто відмічає цікаві роботи за мотивами Mortal Kombat. Автор пародії вже подякував розробнику, а також написав, що продовжить займатися цією справою.

Фаталіті Джакса у реальному житті – відео

Mortal Kombat 11

Відеогра у жанрі файтингу, яка була розроблена студією NetherRealm та видана у 2019 році. Геймплейно ця частина MK не відрізняється від попередніх: гравці керують бійцями, які мають унікальні набори прийомів та вмінь. Ця відеогра отримала високі оцінки від критиків, хоча звичайні геймери критикували її за систему мікротранзакцій.