На youtube-каналі Zocker TV 2013 вийшла дуже масштабна та цікава робота. Автор цього каналу зміг детально відтворити фільм "Форсаж".

Цікаво Flashback Friday #1: найкращі ігри 1996 року – добірка

Фанати GTA V перенесли повну версію популярного фільму "Форсаж" на ігровий рушій цієї відеогри. Геймерам знадобився вбудований у GTA V редактор відео. Автор цього каналу відзначив, що ідея відтворити цю картину у відеогрі GTA V виникла ще у 2013 році.

Перша спроба завершилася невдало: на консолі PlayStation 3 у ті часи неможливо було це зробити. Не вдалося перенести фільм у гру й через декілька років: автор каналу просто не зміг знайти достатню кількість людей, які б захотіли підтримати цей проєкт. Це вийшло зробити лише у грудні 2020, аж з третьої спроби. Тепер в автора цього каналу є своя команда, а також він пообіцяв, що вони спробують реалізувати ще деякі масштабні проєкти.

Ремейк озвучений німецькою мовою, але всі відомі сцени з цієї картини дуже легко впізнати: бійка через сендвіч з тунцем, перегони Домініка та Браяна, невдале пограбування вантажівки та фінальний заїзд. Також розробники цієї адаптації намагалися використовувати моделі та дизайн автомобілів, які відповідали б справжнім.

Дивіться фанатську адаптацію фільму "Форсаж" у відеогрі GTA V – відео

GTA V

Відеогра, яка була розроблена та видана компанією Rockstar Games. Реліз цього проєкту відбувся у 2013 році на консолі серії Xbox та PlayStation, а потім на PC. Сюжет розповідає про трьох злочинців, які знаходяться під тиском урядових служб та авторитетних кримінальних фігур. Події відбуваються у вигаданому штаті Сан-Андреас, а геймери можуть вільно переміщуватися в ігровому світі. Відеогра отримала чималу кількість престижних нагород та побила декілька рекордів з продажів.