Лише вчора компанія Epic Games анонсувала глобальне футбольне оновлення для відеогри Fortnite. А вже сьогодні вийшло відео, у якому показали легендарного Хижака. Цікаво, що у мережу вже "злили" інформацію про наступного відомого персонажа, який може з'явитися у грі.

Актуально Футбольне оновлення для Fortnite: нові форми, святкування Пеле та партнерство з "Міланом"

Варто відзначити, що інформація про появу цього відомого персонажа з'явилася ще на початку грудня. Датамайнери у файлах гри Fortnite знайшли чималу кількість згадок про легендарного героя. Тиждень тому у відеогрі з'явився космічний корабель Хижака, але вилізти він вирішив лише зараз. Розробники гри Fortnite показали геймерам скін цього персонажа та різноманітні бонуси, які можна отримати у рамках цієї тематичної події.

Дивіться відео з представленням Хижака

Скін Хижака зможуть отримати всі власники актуальної бойової перепустки. Також цього легендарного боса можна буде знайти під час матчів у режимі "Королівська битва". Легендарний мисливець мешкає у локації "Таємна твердиня", а за перемогу над ним можна буде отримати пристрій, який зробить персонажа невидимим. Варто відзначити, що чимала кількість геймерів написала, що сутичка з цим героєм не найпростіша. За виконання його завдань можна буде отримати тематичне спорядження: прапорець, графіті, емодзі та емоцію "Біошолом Хижака".

Тематичні предмети, які можна буде отримати за виконання завдань / світлина з порталу Epic Games

Дивіться відео із демонстрацією невидимості

Цікаво, що датамайнери вже знайшли інформацію про наступного популярного персонажа, який може завітати у Fortnite. У грі може з'явитися відома розкрадачка гробниць Лара Крофт, але поки невідомо навіть коли це станеться.

Fortnite

Безкоштовна відеогра з елементами виживання та будівництва. Розроблена студіями Epic Games і People Can Fly та випущена у 2017 році. У Fortnite для геймерів на вибір є 3 режими гри: виживання у відкритому світі із зомбі, королівська битва та "пісочниця", у якій гравці можуть проявляти свої творчі здібності.