Інсайдер та журналіст Джефф Грабб у подкасті PSVG повідомив, що нова частина у серії Forza Horizon може вийти вже у 2021 році. Реліз Forza Horizon 5 може відбутися раніше за Forza Motorsport.

Актуально Hearthstone жорстко критикують геймери: розробники відмовляються відповідати на запитання

Нова гра у серії Forza Motorsport була офіційно анонсована ще у липні цього року. У назві цієї відеогри відсутня цифра 8, тому можна припустити, що цю серію очікує перезапуск. Напевно, студія Turn 10 працює над новою Forza Motorsport з нуля.

Остання ж Forza Horizon вийшла у 2018 році. Офіційно нову частину у цій серії розробники з Playground ще не анонсували. Проте деякі журналісти повідомляють, що вона може вийти вже у 2021 році. Також інсайдери відзначають, що події нової частини у серії Forza Horizon можуть відбуватися на території Японії.

Нова гра у серії Forza Horizon може вийти вже у 2021 році / світлина з порталу forzamotorsport

Forza

Відома франшиза автосимуляторів, яка розділена на дві серії. Оригінальною Forza Motorsport займається студія Turn 10, а над Forza Horizon працюють розробники з Playground. Forza намагається детально відтворити характеристики та керованість чималої кількості сучасних автомобілів. У останній Forza Motorsport (вийшла у 2017 році) було представлено понад 700 автівок, а у Forza Horizon (2018 рік) – 450.