Масштабне бета-тестування Battlefield 2042, реліз якої запланований на листопад цього року, дозволило шанувальникам серії та пересічним геймерам поглянути на майбутню новинку від DICE і відгуки спільноти важко назвати однозначними.

До теми Усе не так просто: відомий інсайдер розповів про проблеми з розробкою Battlefield 2042

Саме проблемна бета майбутнього продовження франшизи наштовхнула геймера та ютубера GameV на створення досить ностальгійного відео у якому той вирішив порівняти три частини шутеру, розділені цілою декадою. Таким чином ентузіаст вирішив уважно поглянути на графіку та ставлення до деталей у сучасному Battlefield 2042, Battlefield 3 2011–го року випуску і Battlefield 4, випущеного у 2013 році.

На превеликий подив глядачів, Battlefield 3, якому вже понад десять років, навіть у порівнянні з новинкою виглядає досить непогано. Моделі персонажів, зброї та техніки виконані на високому рівні, спецефекти не дратують та виконують своє завдання, найслабшою ланкою можна назвати оточення графічна застарілість якого все ж впадає в око.

За кермом танка у різних Battlefield / скриншот з YouTube

Ті ж самі компліменти можна сказати й на адресу Battlefield 4, яка молодша за попередницю всього на 2 роки, з тією невеликою різницею, що вона все ж графічно помітно ліпша за неї. У чому обидві частини дещо відстають від майбутнього релізу – це в увазі до деталей та фішок на кшталт прим'ятої трави після проїзду важкої техніки.

Що стосується однієї з візитівок франшизи – системи руйнувань, то різницю між "четвіркою" та 2042 досить важко помітити.

Повне порівняння Battlefield 3, Battlefield 4 та Battlefield 2042


Геймери у коментарях зійшлися у думці, що попри свій вік і Battlefield 3, і Battlefield 4 – неймовірні проєкти, які були зроблені з величезним старанням та любов'ю, чого поки не можна сказати про бету Battlefield 2042.

Чи залишаться вони такої ж думки, дізнаємося вже після повноцінного релізу новинки 19 листопада на ПК та PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series S | X.