Напевно, всі шанувальники серії Battlefield знають, що відкриті тестування нової частини пройшли досить невдало. Гравці, які зіграли в бету, активно скаржилися на різноманітні проблеми, а особливо вони відзначали баги та інші технічні недоліки.

Детальніше Кумедні та дивні баги: геймери створюють "правильні" трейлери відеогри Battlefield 2042

Розробники вже встигли написати, що на етапі тестувань використовувався старий білд, а до релізу, який вже змістили на місяць, вони все виправлять. Щоправда, виявляється, що все не так й просто. Розібратися в цьому питанні вирішив відомий інсайдер Том Хендерсон, який неодноразово ділився правдивою інформацією про ігри з серії Battlefield. Він поспілкувався зі співробітником студії DICE, який розповів йому чимало цікавого про розробку нової частини.

Том відзначив, що під час бети використовувався не такий і старий білд. Згідно з даними інсайдера, цей білд зібрали не кілька місяців тому, а в першій половині вересня. Він написав, що в файлах гри можна знайти інформацію, що востаннє його змінювали 20 вересня. Варто додати, що згідно з даними Тома, спочатку старт цих тестувань планувався на 22 вересня. Також інсайдер написав, що розробники неспроста так рідко публікують геймплейні кадри. Річ у тім, що зараз у них є певні проблеми з продуктивністю та стабільністю гри.

Джерела журналіста відзначають, що у всьому винне керівництво, яке ігнорує більшість проблем, а також не дуже зацікавлене в цьому проєкті. Том написав, що деяким менеджерам дуже подобається гра Call of Duty: Modern Warfare 2019. Саме тому в новій частині й з'явиться не стандартна система класів, а спеціалісти в стилі серії Call of Duty. А також інсайдер відзначив, що на закриту презентацію цієї відеогри керівництво покликало інфлюенсерів, які грають в Call of Duty, але не цікавляться Battlefield. Згідно з даними журналіста, ситуація напружена, а деякі співробітники DICE навіть думають, що після релізу можуть "полетіти голови".

"Правильний" трейлер гри Battlefield 2042 від користувача з нікнеймом benbit: відео