Відеогра Bloodborne вийшла ще у березні 2015 року, але ексклюзивно для консолі PlayStation 4. Загалом цей проєкт від From Software отримав виключно схвальні відгуки від критиків та геймерів. Тому й не дивно, що цю гру почали "відправляти" на PC одразу після того, як на цій платформі почали з'являтися старі ексклюзиви Sony (Horizon Zero Dawn та Days Gone).

Актуально Тріумфальне повернення: Sony назвала найпопулярніші ігри для PlayStation у червні

За останні кілька місяців подібних чуток вже зібралося чимало, але більшість таких інсайдерів сходиться на думці, що ремастер Bloodborne все ж таки має вийти одночасно на PS 5 та PC. Лише кілька днів тому подібною інформацією поділився анонімний користувач на форумі 4chan. Він відзначив, що анонс оновленої версії має відбутися у вересні (у межах презентації State Of Play), а вийде вона вже у листопаді.

Зрозуміло, що це лише чутки, а до подібної інформації майже завжди потрібно ставитися скептично. Напевно, так само подумав й користувач з нікнеймом isbbonpc. Тому він вирішив зібрати всі ці інсайди в одному місці, а для цього геймер створив повноцінний "генератор чуток" за допомогою сервісу ShindanMaker.

Працює все достатньо просто: користувачам потрібно лише ввести свій нікнейм, а потім натиснути на "Diagnose". Алгоритм згенерує текст з якимось "надійним" інсайдом від нього. Важливо відзначити, що додаток не створює чутки, а лише комбінує вже існуючі. А також варто додати, що існує лише англомовна версія "генератора чуток" про Bloodborne. Усі охочі можуть створити свій інсайд про цю відеогру за цим посиланням.

Трейлер відеогри Bloodborne – відео