На жаль для Rockstar Games, нещодавній злив даних Grand Theft Auto 6 відкрив шанувальникам чимало інформації про проєкт, що знаходиться в стадії розробки, повідомляє 24 канал.

Цікаво PIN-UP Ukraine допомогла вивезти українських дітей на реабілітацію до Італії

На викрадених відео та зображеннях можна було побачити й двох персонажів, які, ймовірно, є головними героями нової гри.

Хоча Rockstar Games офіційно нічого не підтвердила і навряд найближчим часом розкриє будь-яку конкретну інформацію про проєкт, особливо якщо ймовірне релізне вікно є правдивим, це все ж поклало старт детективному розслідуванню фанатів франшизи й воно майже одразу дало свої плоди.

Згідно з ним імена протагоністів майбутньої гри – Джейсон і Люсія. А на форумах шанувальники вже навіть з'ясували, хто грає цих героїв.

Александра Ечаваррі та її протеже у GTA 6 / зображення cyberpost.co

Виявилося, що зовнішність Люсії належить акторці Александрі Ечаваррі, тоді як Джейсона втілює Браян Зампелла.

Браян Зампелло та його протеже у GTA 6 / зображення sportskeeda.com

Вирішальним доказом для шанувальників стало те, що в відкритому онлайн-резюме Ечаваррі колись з'являлася інформація про участь у проєкті Rockstar Games, проте за деякий час зникла.

І Ечаваррі, і Зампелла мають численні акторські заслуги, але їх важко назвати зірками Голлівуду. Це теж ідеально вписується у стратегію Rockstar, які вибирають маловідомих акторів для головних ролей, у той час, як зіркові камео виконують такі люди як Доктор Дре.