Названі інсайдером терміни виходу гри доволі несподівані. Схоже, фанам доведеться очікувати на продовження улюбленої культової гри дещо більше, ніж багато хто сподівався.

Читайте також Понад 26 мільйонів гривень PIN-UP Ukraine направила на гуманітарні цілі

Терміни виходу GTA 6

Звісно, ​​це далеко не перші прогнозовані терміни випуску Grand Theft Auto 6. Була безліч творців контенту, інсайдерів і розповсюджувачів інформації, які стверджували, що GTA 6 вийде в другій половині 2023 року.

Останній витік опублікований інсайдером Адріеном Переа, який каже, що Grand Theft Auto 6 планують випустити у 2025 році. Він додав: "Це нерозумно, але я просто підтвердив це".

Це найпізніші терміни виходу майбутньої гри, про які було заявлено досі. Тож очікувати фанам залишається ще чимало.

Чому 2025 рік – правдоподібний термін

  • 2025 рік має значно більше сенсу як період випуску Grand Theft Auto 6, ніж деякі інші дати. По-перше, до 2025 року консолі PlayStation 5 і Xbox Series X/S майже напевно стануть широко доступними та поширяться серед десятків мільйонів геймерів.
  • Інший аргумент – Rockstar намагається повернути успіх випуску Grand Theft Auto 5. По-друге, це досить далеко, щоб не перешкоджати подальшому успіху Grand Theft Auto Online.
  • Крім того, є той факт, що це буде масштабна гра і потребує якомога більше часу на розробку.

Нині немає абсолютно ніякого способу підтвердити вікно випуску Grand Theft Auto 6 від Переа. Якщо вони правильні, підтвердження також не буде протягом потенційно багатьох років.

Усе, що можуть зробити шанувальники Grand Theft Auto, це терпляче почекати і, можливо, ще раз переглянути злиті відео про розробку Grand Theft Auto 6.

Масштабний витік даних GTA 6: