Напевно, всі геймери хоч щось чули про відеогру Pokemon Go, яка вийшла ще у липні 2016 року. Гра стала миттєво дуже популярною, а мільйони гравців покинули свої робочі місця та ринулися на реальні пошуки покемонів. Напевно, вже тоді чималій кількості геймерів стало зрозуміло, що після цього має вийти ще чимало схожих проєктів.

Цікаво Слов'янська міфологія і темне фентезі: ексрозробник The Witcher 3 анонсував нову відеогру

Щоправда, CD Projekt RED якось затягнула з виходом свого аналога Pokemon Go. Хоча варто відзначити, що й сам жанр всі ці роки не мав особливого попиту серед розробників відеоігор, тому у польської компанії є всі шанси потішити "голодну" аудиторію цікавим проєктом.

Варто розпочати з того, що мобільну гру The Witcher: Monster Slayer анонсували ще у серпні 2020 року, а у листопаді розпочалося закрите тестування відеогри для власників систем iOS. Концептуально цей проєкт дуже схожий на Pokemon Go: гравці озброюються телефонами, відкривають інтерактивну мапу та розпочинають полювання на монстрів.

Події у відеогрі The Witcher: Monster Slayer відбуваються ще задовго до пригоди Геральта, а гравці мають створити свого унікального відьмака. У самих поєдинках з монстрами використовується технологія доповненої реальності, тому боротися з утопцями, гулями чи накерами потрібно буде на фоні реальних об'єктів. Під час боїв можна малювати на екрані різноманітні знаки, а також використовувати еліксири та масла.

Звісно, у всіх монстрів буде свій рівень, тому одразу навряд чи вийде розібратися з будь-яким створінням. Гравцям потрібно буде прокачувати свого персонажа та відкривати різноманітні вміння. У відеогрі буде система крафту та алхімії, а також погода та час доби якось будуть впливати на геймплей. З цікавого ще можна відзначити квести та класичний бестіарій.

Напевно, закрите тестування пройшло успішно, бо представники компанії CD Projekt RED вже відзначили, що відеогра The Witcher: Monster Slayer вийде влітку цього року. Точної дати вони не стали називати, але можна здогадатися чому. Річ у тім, що вже зараз компанія відбирає щасливчиків, які зможуть отримати доступ до ранньої версії цієї гри для Android. Напевно, від успішності цього тестування й буде залежати точна дата виходу цієї мобільної гри.

Геймплейний трейлер відеогри The Witcher: Monster Slayer – відео