На youtube-каналі MrBeast вийшло відео, у якому автор визначив переможця оригінального змагання. Найкращий вже найближчим часом отримає справжній будинок за 100 тисяч доларів. Це відео вже переглянуло понад 10 мільйонів користувачів.

Цікаво Kingdom Craft: Deliverance: відому відеогру відтворюють у Minecraft – відео

Автором каналу MrBeast є Джиммі Дональдсон, саме він вирішив провести конкурс з будівництва найоригінальнішого будинку у відеогрі Minecraft. Геймери повинні були за 60 хвилин збудувати цікаву та незвичайну споруду. Оцінював всі роботи MrBeast та ще деякі дуже популярні англомовні ютубери. Кожному будинку виставляли певні оцінки, а максимально можна було отримати 10 балів від одного ютубера.

Геймери створили чималу кількість цікавих споруд. Були й дуже класичні для Minecraft будівлі чи навіть хмарочоси, а також чимала кількість пародій на споруди з відомих мультсеріалів та відеоігор: "Губка Боб", "Вперед і вгору" чи Among Us. Але перемогу здобув будинок, який знаходився всередині снігової кулі. Ютубери відмітили, що це дуже креативна ідея та виставили цій споруді 28 балів з 30. Переможцем став шістнадцятирічний геймер, саме він й отримає будинок за 100 тисяч доларів.

MrBeast є одним з найпопулярніших англомовних ютуберів, на його канал підписано 12,5 мільйонів користувачів. За даними Forbes, у 2020 році він заробив 24 мільйони доларів. За цим показником він посів друге місце у рейтингу ютуберів з найвищим рівнем доходів за минулий рік.

Дивіться відео з визначенням найкращого (переможець на 07:11)

Minecraft

Відеогра від студії Mojang, яка вийшла у 2011 році. За жанром це "пісочниця" у відкритому світі з виглядом від першої чи третьої особи. Ця гра дає змогу геймерам проявляти їх творчі здібності. Minecraft отримала загальне визнання серед ігрової преси, безліч нагород та стала найпродаванішою відеогрою в історії.