Доповнення Shadowlands для відеогри World of Warcraft вийшло ще у листопаді 2020 року. Тоді розробники із Blizzard додали у гру 84 їздових тварини (маунти). Гравці у World of Warcraft ще до кінця минулого року дізналися, як можна отримати 83, але останнє таке створіння тривалий час не виходило одержати.

Цікаво World of Warcraft з майбутнього: ентузіаст відтворює відомі локації на Unreal Engine 4 – відео

Геймери вже давно знали, що "Слизову змію" можна знайти у невеликій чумній калюжі, у підземеллі із назвою "Чумні каскади". Щоправда, гравці не знали, як можна виманити цю тварину, а на пошуки витратили майже 5 місяців. Геймери припускали, що для цього треба знайти якийсь секретний предмет чи виконати певні дії у цій локації. Найцікавіше, що першими отримали цього маунта не шукачі, а випадковий мисливець, який вирішив пройти це підземелля наодинці.

Виявилося, що геймерам потрібно перемогти наодинці лише двох босів з цього підземелля – Доміну Отруєний Клинок і Маркграфиню Страдаму. Варто відзначити, що це потрібно зробити на героїчному чи епохальному рівні складності. Завдання непросте, а поки наодинці виконати його можуть лише представники деяких класів і спеціалізацій.

Якщо гравець зробить все правильно, то з цієї чумної калюжі вигляне "Допитлива слизова змія". А далі все просто, бо потрібно лише погладити її, щоб додати до своєї колекції. Варто відзначити, що схожа модель використовувалася вже раніше, при створенні змій Н'Зота. Щоправда, у нового маунта незвичайне та унікальне забарвлення, а також немає сідла.

Гайд з отримання нового маунта – відео

"Слизова змія" у World of Warcraft / Фото портал Wowhead

Shadowlands

Восьме доповнення до відеогри World of Warcraft. Цього разу гравців відправили у Темні землі, куди потрапляють душі мерців. Геймерам потрібно зробити вибір на користь одного з чотирьох ковенантів (правителі Темних земель). Також у цьому доповнені можна зустріти старих персонажів: Утера, Дреку, Кенарія та Кель'таса.