Довгоочікуваний трейлер GTA 6 приголомшив світ і не лише побив численні рекорди, а й став предметом для детального дослідження величезної кількості геймерів.

Цікаво Найвідоміші вдалі помилки в історії відеоігор: які механіки виникли випадково

Хоча відео набрало на YouTube вже майже 170 мільйонів переглядів, фанати серії GTA продовжують знаходити все нові й нові деталі у цьому 90-секундному ролику, детально досліджуючи кожен кадр.

Остання з-поміж цікавих знахідок розташувалася на 27 секунді та вказує на те, що у шостій частині на гравців може чекати новий спосіб пересування.

Трейлер GTA 6 – дивитися відео

На вказаному хронометражі, на задньому плані чітко видно автобусну зупинку з групою людей, які стоять біля неї, ймовірно, чекаючи прибуття громадського транспорту.

Я помітив, що знак автобусної зупинки занадто детальний для чогось, що ми не зможемо використовувати. Великий та помітний, зі словами, які виглядають так, ніби вони справді розбірливі,
– написав один з користувачів Reddit.

Через це геймери припустили, що у GTA 6 може з'явитися система швидкого пересування на кшталт потягів з Red Dead Redemption 2, але шляхом поїздок на автобусах.

У GTA 6 може з'явитися громадський транспорт

Той самий момент з трейлера / Фото з Reddit

Це, чесно кажучи, було б дуже крутою, дуже гарною деталлю. Можливо, вони могли б зробити це схожим на роботу в таксі, де ви також можете сісти в автобус, забрати людей і висадити їх у певних місцях,
– відмітив ще один реддітор.

Наразі Rockstar ніяк не коментували подібні здогадки шанувальників, але оскільки GTA 6 є найамбітнішим проєктом студії, то ми не здивуємось, якщо у ньому вони вирішать реалізувати усі задуми, які з тих чи інших причин не потрапили у минулі ігри серії.