Минулого місяця до конгресвумен США Александрії Оказіо-Кортес приєдналися відомі стримери DrLupo, Pokimane, Myth та багато інших, щоб допомогти їй вести трансляцію на Twitch. Тоді вони грали в Among Us та заохочували американців йти голосувати. Стрім політикині швидко став одним з найпопулярніших в історії, набравши понад 4,5 мільйони переглядів та 435 000 глядачів в лайві. Тепер її повернення на платформу Twitch зібрало значну суму грошей на благодійність, повідомляє gamerant.

Цікаво 10 найкращих стратегій останнього десятиліття на PC

Александрія виконала свою обіцянку повернутися, щоб провести ще одну трансляцію на Twitch. Американська конгресвумен знову грала в Among Us, але цього разу збирала гроші на благодійність. Місія AOC полягала у зборі грошей на місцеві продовольчі комори, правову допомогу з питань виселення та організацію підтримки громади.

AOC – саме так називається канал Александрії Оказіо-Кортес на платформі Twitch.

Під час пандемії багато сімей постраждали психічно, фізично та матеріально, і Оказіо-Кортес доклала багато зусиль для надання допомоги тим, кому менше пощастило. Можна з упевненістю сказати, що благодійна місія мала успіх, оскільки вона зібрала понад 200 000 доларів під час трансляції Twitch за участю ще одного політика – лідера канадської Нової демократичної партії Джагміта Сінгха.

Цього разу до конгресвумен знову приєдналися відомі стрімери, такі як xQc, Disguised Toast та Hasan Piker. Трансляція тривала майже шість годин, граючи в Among Us Александрія обговорювала різні теми: скандал з Facebook, профспілки робітників, протидію COVID-19 у всьому світі та цілі своєї благодійної діяльності.

Під час ефіру AOC не просто зібрала купу грошей, а також поширила обізнаність щодо стану багатьох сімей під час пандемії. ЇЇ благодійна організація в основному зосереджена на запобіганні виселенню, яке може відбуватися з тими, хто не працює або має проблеми з оплатою житла під час пандемії. AOC також поділилася посиланням на свій благодійний вебсайт, на якому є детальніша інформація про діяльність політикині та її причини. Сайт також надає правову інформацію про те як боротись з виселенням під час пандемії та список організацій, що спільно з конгресвумен надають допомогу в подібних випадках.

Хайлайти зі стріму

Протягом усієї трансляції AOC обмінювалася грайливими підстьобуваннями з іншими стрімерами та була вельми конкурентоспроможною у матчах Among us. Також був цікавим момент, коли Раяан "Northernlion" поставив важливе запитання перед конгресвумен, знаючи, що вона є запеклим гравцем у League of Legends:

"Чи вважаєте ви, що необхідність зберігати спокій у League of Legends допомогла вашій політичній кар'єрі, коли мова йде про підтримку певного рівня прихильності в Конгресі?", – запитав він під час короткої перерви між матчами.

На що конгресвумен відповіла:

Так, я справді так думаю… Ти знаєш, коли граєш із 12-річними дітьми, які рейджквітять вже через п’ять хвилин гри, це справді формує твоє терпіння.

Рейджквіт – (англ. Rage – лють, quit – вихід) – це момент, коли один з гравців залишає онлайн-гру не довівши її до кінця, через те, що він дуже злий через програшну ситуацію або інші несприятливі причини.

Вся харизма та знання Александрії Оказіо-Кортес перекладаються на її геймплей та здатність до стрімінгу. Після такого успіху не буде дивним, якщо вона невдовзі знову повернеться на Twitch.