Для гри Rainbow Six: Siege вийшло доповнення, у якому було оновлено оперативника з прізвиськом "Tachanka". Раніше за нього можна було зіграти лише у тестовій версії гри.

Актуально Армія, а не CS:GO: фіналіст IEM Katowice Major 2019 покидає професійну сцену

Цьому оперативнику змінили деякі навики, а також девайси з якими він виходить на поле бою. Основною зброєю став кулемет, а додатковою – ручний гранатомет з магазином на 5 боєприпасів та високою скорострільністю.

У лютому 2020 року Джонні Сінс, також відомий як "Лисий з Brazzers", звертався до Ubisoft з проханням підсилити цього оперативника. "Tachanka" це улюблений персонаж Джонні у Rainbow Six: Siege, але з самого релізу гри він був одним із найгірших оперативників. У компанії Ubisoft відгукнулися на прохання відомого порноактора дуже швидко, через 4 дні розробники анонсували зміни, які офіційно вийшли лише зараз.

Джонні Сінс полюбляє проводити час у відеоіграх, у нього навіть є свій youtube-канал, який називається SinsTV. На каналі часто виходять різноманітні відео, а також Джонні іноді проводить прямі трансляції. Зараз на SinsTV підписано 1,5 мільйона користувачів.

Джонні Сінс вже записував відео з геймплеєм гри Fortnite / світлина з youtube-каналу SinsTV

Tom Clancy's Rainbow Six Siege

Тактичний шутер від першої особи, який розроблений компанією Ubisoft. У грі робиться акцент на можливість руйнувати навколишнє середовище, а також на взаємодію між гравцями. Геймери керують зловмисником або оперативником у різних режимах гри, таких як порятунок заручника, знешкодження бомби чи взяття під контроль певного об'єкта.