Кіберспортивна організація ENCE на своїй сторінці у твіттері повідомила, що Єре "sergej" Сало покидає їх команду у дисципліні CS:GO. Він буде проходити військову службу у себе на батьківщині.

Цікаво Дослідження назвало найстресовіші відеоігри: результати вас здивують

У твіттері представники організації ENCE написали:

Єре прийшов до висновку, що зараз у нього немає необхідної мотивації для подальшого розвитку у напруженому світі професійного Counter-Strike. Ми всі зійшлися на думці, що "sergej" не варто виступати, якщо він відчуває, що не здатен вносити повноцінний внесок в успіхи команди

Єре "sergej" Сало продовжить залишатися на контракті з організацією ENCE. Яка доля чекає "sergej" у команді після завершення строкової служби поки невідомо. Єре дуже погано виступав у останні місяці, його рейтинг K/D становить лише 0,91. Це катастрофічно мало для гравця, який у 2019 році зайняв 13 місце у фірмовому рейтингу найкращих кіберспортсменів від HLTV. Разом з ENCE "sergej" був учасником двох мейджорів, а на IEM Katowice Major 2019 фінська команда навіть посіла друге місце.

Єре "sergej" Сало на одному з турнірів / фото з твіттера організації ENCE

На місце "sergej" прийшов Туомас "Saddyx" Лоухімаа з команди SJ Gaming, поки лише в оренду. Тому вже на найближчому турнірі DreamHack Masters Europe Winter команда ENCE виступить в оновленому складі.