На початку 2021 року набуває популярності мем з відеогри GTA V. За останній тиждень вийшла чимала кількість його варіацій з різноманітними персонажами. Відео з цим мемом збирають мільйонні перегляди, а Games24 пропонує ознайомитися з найкращими.

Актуально Заклик до насильства: популярну емоцію видалили з платформи Twitch

Відеогра GTA V вийшла ще у 2013 році, але висміювати одну зі сцен користувачі почали лише зараз. У цій сцені головний герой гри Франклін спілкується зі своїм приятелем Ламаром. Обидва персонажі є членами місцевої банди, тому їх діалог наповнений специфічним сленгом. Ламар висміює Франкліна та відзначає, що той не може знайти собі дівчину через свою смішну зачіску. А завершується ця розмова дуже розтягнутою та сленговою фразою.

Ця сцена дуже сподобалася користувачам у мережі, тому вони почали її висміювати. Геймери замінюють Ламара та переозвучують цей діалог. Вже чимала кількість популярних персонажів та навіть різноманітних предметів встигли висміяти Франкліна та його зачіску.

Оригінальна сцена

Жабеня Керміт

Шрек

Дарт Вейдер

Чубакка

Штурмовики

Гаррі Поттер

Білосніжка

Губка Боб

Ламар та його 36 копій

Дональд Трамп

Сквіртл

Мотоцикл

Playstation 5

Азбука Морзе

Німе кіно

GTA V

Відеогра, яка була розроблена та видана компанією Rockstar Games. Реліз цього проєкту відбувся у 2013 році на консолі серії Xbox та PlayStation, а потім на PC. Сюжет розповідає про трьох злочинців, які знаходяться під тиском урядових служб та авторитетних кримінальних фігур. Події відбуваються у вигаданому штаті Сан-Андреас, а геймери можуть вільно переміщуватися в ігровому світі. Відеогра отримала чималу кількість престижних нагород та побила декілька рекордів з продажів.