Шанувальники Minecraft знають, що у цієї відеогри є 4 рівні складності, а також окремий режим гри із назвою "Хардкор". У такій варіації геймери мають лише одне життя, а після смерті ігрового персонажа уже не можна відродитися (без сторонніх програм). Проте, здається, що деяким геймерам навіть такої складності вже замало.

Читайте також Свині чи кури: геймер влаштував масштабну та непередбачувану битву у відеогрі Minecraft – відео

Автором цього креативного моду став геймер із нікнеймом iGRANT. Модифікацію він виклав у вільний доступ на відомому сайті Planet Minecraft, а трейлером поділився на власному ютуб-каналі. Моддер вирішив додати до всіх елементів навколишнього середовища бомби із таймерами.

Таке достатньо просте рішення кардинально змінює весь геймплей. Постійно потрібно реагувати на усі зміни, а також дуже швидко рухатися, щоб не підірватися. Тварини, вороги та NPC перетворюються на бомби, якщо наблизитися на дистанцію у 5 блоків та ближче. А з блоками все простіше, бо їх просто потрібно швидко перемістити в інвентар після видобутку.

Зрозуміло, що час для втечі різний й залежить від геймплейних особливостей. Наприклад, на різноманітні обміни із жителями селищ є аж 30 секунд до вибуху (схожа ситуація з вагонетками та човнами). Також у деякі предмети подібні бомби не додавалися: картини, рамки, Дракон Ендера та блоки, які падають.

Найцікавіше, що знешкодити такі бомби неможливо, а також автор відзначив, що не варто фарбувати овечок у рожевий колір. Судячи з трейлера, у цьому випадку тварини перетворяться на ядерні бомби. В останньому оновленні автор додав чимало налаштувань для своєї модифікації, а завантажити повну версію цього моду можна за цим посиланням.

Трейлер модифікації для Minecraft від iGRANT – відео

Minecraft

Незалежна гра від шведської компанії Mojang, яка вийшла у 2011 році. За жанром це "пісочниця" у відкритому світі з виглядом від першої чи третьої особи. Відеогра пропонує геймерам повну свободу дій, а також допомагає розкривати творчі здібності. Гра отримала загальне визнання серед ігрової преси, безліч нагород та стала найпродаванішою відеогрою в історії.