Робота геймера є чудовим доповненням до довгого списку багатьох дивовижних творінь Minecraft, створених різними гравцями. Вона, безперечно, не залишиться байдужими ні фанів Гаррі Поттера, ні шанувальників Minecraft.

Також цікаво Як відеоігри можуть покращити продуктивність у роботі

Казковий Гоґвортс у Minecraft

З моменту запуску в 2011 році неймовірний успіх Minecraft зробив її однією з найуспішніших інді-ігор в історії. Попри те, що Minecraft вже понад 10 років, вона все ще залишається однією з найбільших ігор на ринку, а нові гравці приєднуються до неї щодня.

Однією з найбільших приваб Minecraft є свобода, яку він надає гравцям самостійно розбиратися в грі в неймовірній пісочниці. Завдяки цьому відчуттю свободи та широким будівельним можливостям Minecraft є найбільш продаваною відеоігрою всіх часів.

Коли справа доходить до будівництва в Minecraft, гравці мають можливість неймовірно деталізувати свої творіння. Це має справді фантастичні результати.

Тепер один з шанувальників збудував просто фантастичну версію Гоґвортсу в Minecraft. І це не лише зовнішня копія замку, геймер так само відтворив і внутрішню частину будівлі.