Кожен з членів нової команди входить до топ-300 найкращих гравців світового рейтингу. Про те, як відбувався відбір, в інтерв'ю розповів головний тренер команди NAVI Junior Іван Artstyle Антонов.

Цікаво Amazon може купити Electronic Arts: інформація про ймовірну угоду викликала дискусії у мережі

Створення молодіжної команди

Artstyle переконаний, що в процесі створення будь-якої кіберспортивної команди передовсім варто знайти для неї гравців, а вже від цього відштовхуватися.

Чи є стільки молодих хлопців, готових грати й приділяти цьому вільний час. І чи є взагалі вільні агенти, адже багато хто зараз просто підписує молодих гравців навіть у різні незрозумілі команди,
– розповідає тренер.

За його словами, на старті проєкту був невеликий шанс, що вдасться знайти гравців з високим рейтингом, готових одразу грати.

Як відбувався відбір гравців

Для нової команди NAVI Junior гравців довелося шукати протягом трьох місяців, що за словами Івана Антонова, є доволі тривалим періодом часу. На кожну позицію було по 2 – 3 кандидати.

Можливо, виняток лише п'ята позиція – капітана. До нас прийшли люди, які сказали, що є такий склад хлопців молодих і зухвалих, для яких немає авторитетів. Він звідти. Тож ми одразу вирішили зачепитися за цього гравця,
– розповідає Artstyle.

Щодо інших позицій був доволі тривалий пошук. І багатьом хорошим гравцям у підсумку довелося відмовити.

Інтерв'ю Artstyle про формування команди NAVI Junior: дивіться відео

Якими були вимоги до кандидатів

Найпершим критерієм відбору був вік. Тож довелося відмовитися від гравців з досвідом і більш високим рейтингом – лише через те, що їм вже було 18 років.

Зверніть увагу У Hearthstone нарешті додадуть функцію, яку геймери чекали роками: що це буде

"Кандидатури були дуже шикарними. Та я зовсім не шкодую, адже взяли гравців по 16 років і після перших ігор переконався, що вони мають куди рости й можуть це спокійно зробити", – розповів Іван Антонов.

Він також зізнався, що спершу розглядали варіант зібрати гравців з топ-1000 рейтингу й дещо довший час витратити на їх навчання. Та потім з'ясувалося, що молоді хороші гравці є й у топ-300, й у топ-200 рейтингу.

Зараз і топ-100 є в нашому складі. Тож вирішили, що простіше працювати буде з ними,
– пояснив Artstyle.

Склад команди NAVI Junior Dota 2:

  • Тарас gotthejuice Лінніков (кері, 17 років, Україна);
  • Річард Ri4man Калніньш (мід, 15 років, Латвія);
  • Юрій pma Проц (офлейн, 16 років, Україна);
  • Тамір daze Токпанов (підтримка, 16 років, Казахстан);
  • Станіслав Riddys Мітрошкін (повна підтримка, 16 років, Україна);
  • Іван Artstyle Антонов (тренер, Україна).