Найкращі безплатні ігри

Сьогодні якість таких проєктів як ніколи висока завдяки конкуренції, а кількість зашкалює завдяки популярності й прибутковості моделі Free-to-play. До того ж розробники охопили всі можливі платформи, щоб ви могли насолоджуватись грою і на ПК, і на консолях, і на мобільних платформах.

Дивіться також Як виконати завдання з убивства 50 ворогів гранатометом у Helldivers 2, не зачепивши своїх

  • Genshin Impact. Коли це була нова гра, багато хто вважав, що це слабенька копія Zelda: Breath of the Wild з вражаючою аніме-графікою і не більше того. Однак виявилось, що все зовсім не так. Світ її багатий і різноманітний. Хоча битви з ворогами складають основну частину гри, багато радості і задоволення приносить кастомізація армії персонажів, накопичення колекції здобичі і подальше їх посилення. Попри те, що в гру вбудована ціла система мікротранзакцій, в більшу частину гри можна грати, не витрачаючи ні копійки.
  • Dota 2. Ця гра може здаватися заскладною для новачка, і вам, імовірно, доведеться провести не один десяток годин, що повністю освоїти глибоку ігрову механіку. Однак воно того варте.
  • Overwatch 2. Мета Overwatch 2 оманливо проста — стояти на об'єкті або поблизу нього і не підпускати іншу команду до нього достатньо довго, щоб перемогти. На практиці все набагато складніше, ніж на словах.

Трейлер Overwatch 2: дивіться відео

  • Rocket League. Ви – машина, а у вас є м'яч. Закиньте м'яч у ворота іншої команди і не дайте йому потрапити у ваші. Все максимально просто. Проте її базовий набір правил робить більше, ніж більшість ігор з горами діалогів та ігровими системами. Кожен матч — це чиста випадковість: група гравців імпровізує, реагуючи один на одного, доки не закінчиться час. Вам доведеться робити розрахунки в реальному часі, прокладати потенційні траєкторії на око, переглядати кути і швидкість, необхідні для того, щоб просто закинути м'яч у сітку, коли ви рухаєтеся.
  • Fall Guys. Це новий погляд на формат королівської битви. Звичайно, в кінці може залишитися тільки один гравець або загін, але тут немає ніякої зброї. По суті, це платформер у дусі MXC або Takeshi's Castle, в якому лише певна кількість гравців пройде кожен раунд з перешкодами. Це також, можливо, найбезглуздіша і найприємніша багатокористувацька гра. Вам не обов'язково вигравати, щоб добре провести час.
  • Apex Legends. Apex – це смертельний поєдинок на 60 гравців, команди яких складаються з трьох осіб. Мета вашої команди — залишитися останньою в Королівському каньйоні, де вам доведеться мародерствувати і боротися за виживання.
  • Pokemon Go. Основним її елементом є прогулянки на свіжому повітрі в пошуках звірів, що робить цей проєкт унікальним і корисним для здоров'я досвідом.
  • Fortnite Battle Royale. Fortnite – це не лише гра, а й цілий соціальний простір. Де ще ви побачите Людину-павука, який глузує з Джона Сени "You Can't See Me", поруч з Індіаною Джонсом, який танцює під пісню Dua Lipa або Аріани Гранде?
  • Call of Duty: Warzone. Протягом багатьох років Fortnite була улюбленою королівською битвою для молодих гравців, поки не з'явилася Call of Duty: Warzone. Інтерес до королівської битви під час пандемії зріс, і ця безкоштовна королівська битва збереглася в численних ітераціях франшизи Call of Duty, з новими картами, ігровими режимами та зброєю, які допомогли збільшити кількість гравців понад 100 мільйонів. В основній грі ви можете грати поодинці або в команді і змагатися з 149 іншими гравцями, бігаючи між різними цікавими точками в пошуках зброї, тактичних предметів і транспортних засобів.

Трейлер Call of Duty: Warzone: дивіться відео