Джерело: 24 канал

Реліз відеогри Resident Evil Village запланований лише на травень цього року, але головна антагоністка цього проєкту Леді Дімітреску вже підкорює серця геймерів. Фанати її обожнюють та присвячують чималу кількість дуже цікавих робіт. Звісно, косплеєрки також підхопили цей тренд й за короткий проміжок часу створили достатньо детальні та відверті косплеї на Леді Дімітреску.

До теми Найкращі косплеї Genshin Impact: увага до деталей та спокусливі фото (16+)

Леді зацікавила геймерів одразу після виходу першого тизеру, шанувальники звернули увагу на те, що вона височенна, бо їй було важко пройти навіть у звичайнісінькі двері. Розробники поки не називали її точний зріст, але журналісти вже спробували його з'ясувати, вони отримали таку цифру – 244 сантиметри. Також геймерам сподобалося її вбрання у вікторіанському стилі та посмішка, яка характерна для лиходіїв. Леді Дімітреску дуже швидко стала справжньою зіркою у мережі, тому пропонуємо вам ознайомитися із найкращими косплеями на цього персонажа.

Оригінал

Леді Дімітреску / твіттер Resident Evil

Косплей від godofnightvale

Косплей від intraventus

Косплей від striderscribe

Косплей від bekker_cosplay

Косплей від avirtualsuccubus

Косплей від beckpoppins

Бонусом буде дуже популярний косплей від відомої у цій сфері Кайли Ерін. Її костюм виконаний дуже детально, а самій Ерін вдалося майже у точності перевтілитися в одну із дочок Леді Дімітреску. Також цікаво, що її косплей зібрав вже 36 тисяч лайків, хоча ця робота й не присвячена головній зірці відеогри Resident Evil Village.

Косплей від itskaylaerin

Миле сімейне фото з архіву сім'ї Дімітреску

Resident Evil Village

Відеогра від японської компанії Capcom, яка була анонсована у червні 2020 року. Реліз цього проєкту повинен відбутися у 2021 році на всіх основних платформах. За жанром це хоррор, а головного героя відправлять у загадкове та засніжене селище. Ця відеогра стане десятою у серії Resident Evil, а розробники відзначили, що геймерам повинен дуже сподобатися цей проєкт.