Games24 з допомогою порталу Appmagic відібрав для вас найпопулярніші мобільні ігри за останній тиждень. У рейтинг потрапили безплатні ігри, які мають найбільшу кількість завантажень у Google Play та App Store.

Топ за минулий тиждень тут Найпопулярніші мобільні ігри за останній тиждень: втікачі з в'язниць та конвеєрні супергерої

Рейтинг найкращих безплатних мобільних ігор за останній тиждень виглядає таким чином:

  1. High Heels!
  2. Crash Bandicoot: On the Run!
  3. Join Clash 3D
  4. Voodoo Doll
  5. Prison Escape: Stickman Adventure
  6. 8 Ball Pool
  7. Going Balls
  8. Sword Play! Ninja Slice Runner 3D
  9. Garena Free Fire
  10. Shortcut Run

Цього разу у рейтингу відбулося чимало цікавих змін, а також з'явився новий лідер – відеогра High Heels!. Для гри вийшло масштабне доповнення, яке й повернуло геймерів у цей проєкт. Також у трійці поки утримуються дуже популярні раннери Crash Bandicoot: On the Run! та Join Clash 3D, а королівська битва Garena Free Fire знову повернулася до топу. Варто відзначити вдалий старт платформера Going Balls та головоломки Prison Escape: Stickman Adventure.

Цього разу рейтинг найпопулярніших мобільних ігор покинули: League of Legends: Wild Rift (замало завантажень), Heroes Inc! (42 місце), Giant Rush! (22 місце), Blob Runner 3D (23 місце) та Jelly Dye (21 місце). Вперше до топу потрапили:

Voodoo Doll – відеогра, яка може сподобатися шанувальникам магії та різноманітних обрядів. Геймплейно гра дуже проста, а також може слугувати своєрідним антистресом. Головна героїня постійно потрапляє у різноманітні неприємні ситуації, але розв'язує проблеми завдяки ляльці Вуду. Розробники відзначили, що у відеогрі є чимала кількість унікальних рівнів, а також варіантів впливу на свого опонента.

Трейлер відеогри Voodoo Doll – відео

8 Ball Pool – класичний симулятор більярду, який має потішити всіх шанувальників цієї розваги. У відеогрі є однокористувацький режим та мультиплеєр, де гравці можуть взяти участь у повноцінних турнірах з більярду на 8 гравців. Також у грі є чимало варіантів для кастомізації ігрових предметів та можливість грати з друзями.

8 Ball Pool / Фото портал Appmagic

Sword Play! Ninja Slice Runner 3D – весела аркада, у якій гравці мають керувати шинобі з мечем та пробиватися через натовп ворогів. Геймплейно все дуже просто: потрібно лише рубати своїх опонентів, а також уникати їхніх атак. За виконання місій можна отримувати нові легендарні мечі чи незвичайні вміння. Розробники відзначили, що у відеогрі є чимала кількість рівнів та унікальних ворогів.

Sword Play! Ninja Slice Runner 3D / Фото портал Appmagic