Games24 за допомогою порталу Appmagic відібрав для вас найпопулярніші мобільні ігри за останній тиждень. У рейтинг потрапили безкоштовні ігри, які мають найбільшу кількість завантажень у Google Play та App Store.

Топ за минулий тиждень тут Найпопулярніші мобільні ігри за останній тиждень: незмінний лідер та новинка про хованки

Рейтинг найкращих безкоштовних мобільних ігор за останній тиждень виглядає таким чином:

  1. Among Us
  2. Sushi Roll 3D – Cooking ASMR Game
  3. Join Clash 3D
  4. Roof Rails
  5. Imposter Solo Kill
  6. Fat Pusher
  7. Construction Set
  8. Project Makeover
  9. Acrylic Nails!
  10. Garena Free Fire

Лідер не змінився і цього тижня – відеогра Among Us поки дуже впевнено очолює цей рейтинг. Цікаво, що гра Sushi Roll 3D – Cooking ASMR Game також залишилася на другій сходинці. Здається, геймерам дуже сподобалось нарізати та загортати роли. Раннерів у топі стало менше, хоча Join Clash 3D та Roof Rails поки утримують свої позиції. Також у рейтингу найкращих є два проєкти для шанувальників моди та краси: Acrylic Nails! та Project Makeover (повернення). Королівська битва Garena Free Fire знову втратила декілька позицій, наступного тижня ми вже можемо не побачити цей проєкт у топ 10.

Цього разу рейтинг найпопулярніших мобільних ігор покинули: Shortcut Run (15 місце), Subway Surfers (11 місце), Water Sort Puzzle (16 місце) та Object Hunt (18 місце). Вперше до топу найпопулярніших мобільних проєктів потрапили:

Imposter Solo Kill – концептуально цей проєкт дуже схожий на лідера цього рейтингу, але з однією особливістю – грати потрібно не з реальними людьми, а з ботами. Геймплейно це клон Among Us: геймери керують самозванцем, який має вбити всіх членів екіпажу та може влаштовувати саботажі. На вибір є різноманітні рівні складності.

Imposter Solo Kill – це Among Us з ботами / світлина з порталу Appmagic

Fat Pusher – новий раннер у цьому рейтингу, але з оригінальною концепцією. Геймери керують персонажем, який має збирати монети та різноманітну їжу, щоб розбивати бар'єри у себе на шляху.

Збирайте їжу та ламайте всі бар'єри на шляху свого персонажа у Fat Pusher / світлина з порталу Appmagic

Construction Set – відеогра для всіх шанувальників різноманітних конструкторів. Геймплейно гра дуже проста: геймери просто збирають різноманітні набори та вирішують оригінальні будівельні головоломки. У відеогрі вже є десятки цікавих наборів на різну тематику, а також сотні унікальних деталей. Для кожного ігрового рівня є своя інструкція, геймерам потрібно лише знайти відповідний елемент конструктора.

Просто збирайте конструктори у відеогрі Construction Set / світлина з порталу Appmagic