Twitch заблокував акаунт відомого футболіста Неймара, повідомляє портал gamerant. Для бразильця цей бан став першим, на цій платформі він почав стрімити нещодавно.

Актуально Twitch продовжує дивувати: стрімера забанили за нікнейм через 8 років після реєстрації

Неймар почав проводити регулярні трансляції на Twitch лише цієї осені, але швидко став одним з найпопулярніших стрімерів на цій платформі. На деяких його трансляціях було присутньо понад 100 тисяч користувачів. Особливо багато шанувальників у бразильця на його батьківщині, там він справжня легенда.

На своїх стрімах Неймар зазвичай грав у CS:GO та Among Us з друзями. Бразилець давній шанувальник Counter-Strike, він часто спілкується із зірками бразильського кіберспорту та проводить шоу-матчі у цій грі із залученням інших зіркових футболістів.

Неймар на одній зі своїх трансляцій / фото з сайту gamerant

Неймар

Зірка світового футболу, нападник збірної Бразилії та французького "Парі Сен-Жермен". Неймар найдорожчий футболіст в історії футболу, за його трансфер французький "ПСЖ" заплатив 222 мільйони доларів. Бразилець неодноразово входив у списки найвпливовіших спортсменів світу.

Точна причина блокування поки невідома, але припускається, що причиною може бути порушення авторських прав (DMCA) на платформі Twitch. Просте прослуховування музики у фоновому режимі могло стати причиною бану відомого бразильського футболіста.