Відчайдушний фанат NieR: Automata знайшов спосіб перейти одразу до останньої кат-сцени гри, здолавши лише першого боса. Те що це "пасхалка" від розробників підтвердив як і один з них (Йоко Таро), так і офіційний акаунт NieR у Twitter.

Цікаво Найпопулярніші геймерські меми за останній тиждень: безкоштовні ігри та ефект Cyberpunk 2077

Про те що у грі присутній так званий "останній секрет" розробники Nier: Automata розповіли ще в березні 2018 року, заохотивши гравців віднайти його.

Це вдалося користувачеві Twitter Ленсу Макдональду, що розгадав загадку розробників після "сотень годин зворотного проєктування". Метод до якого він вдався вимагає введення конкретного чіт-коду, який був навмисно жорстко закодований у движок гри. За словами Макдональда, досягнення кінцівки NieR Automata за допомогою цього коду все ще розблоковує всі бонуси, які гравці отримують, витрачаючи десятки годин на завершення гри звичним способом.

Режисер та сценарист NieR Йоко Таро ретвітнув пост Макдональда із текстом "3 роки 10 місяців", посилаючись на дату початкового релізу гри 23 лютого 2017 року, тим самим підтвердивши здогадки про те, що це і є той "останній секрет" про який повідомлялось раніше.

Підтвердження від розробника / скріншот з Twitter

Схоже на те, що цей "пропуск гри" викликається низкою конкретних рухів, які слід виконати послідовно між двома групами бочок, одразу після перемоги над першим босом гри. Гравцям, зацікавленим у відтворенні цих хитрощів, варто переглянути повне відео з YouTube каналу Ленса.

Детальний розбір "останнього секрету" NieR Automata