В 1/32 раунду плей-оф серед невдах групового етапу "спіріти" поступилися команді з Індонезії Boom Esports. Як наслідок вони відправляються додому, повідомляє Games24.

Читайте також Футбол заради перемоги: PIN-UP Ukraine підтримала благодійний матч в Одесі

Провал росіян на The International 2022

Що цікаво, перед стартом змагань саме Team Spirit були одними з фаворитів турніру. Букмекери оцінювали їхні шанси на успіх коефіцієнтом у 4.90. Більше шансів давали лише китайській PSG.LGD – 3.00.

Втім, перший провал спіткав російську команду вже на груповому етапі. З однією-єдиною перемогою в 9 матчах команда заледве пробилася до етапу невдах. Допомогли 7 нічиїх.

Інша російська команда Bet Boom Team провалилась ще гірше. У 10 матчах групового етапу BB 5 разів зіграли в нічию, 5 разів програли й поїхали додому без жодної перемоги на турнірі.

Крім того, Team Spirit, на думку букмекерів, були очевидними фаворитами й у протистоянні з Boom Esports – коефіцієнти 1.50 проти 2.60. Втім, як бачимо, їм це жодним чином не допомогло.

Інші результати ігрового дня

У ще двох протистояннях етапу невдах команда з Перу Hokori поступилася американсько-канадській команді beastcoast. Тут усе прогнозовано.

Також поїдуть додому після першого раунду плей-оф британці з Fnatic. Вони в доволі рівному й запеклому протистоянні поступилися європейській команді Gaimin Gladiators.

У заключному протистоянні 1/32 плей-оф етапу невдах в азіатському протистоянні зустрінуться Royal Never Give Up (Китай) та Entity Esports (Індія). Тут букмекери надають перевагу індусам.

В етапі переможців Evil Geniuses (США) абсолютно несподівано поступилися Thunder Awaken (Перу). Будучи очевидними фаворитами перед грою, американці опустяться в раунд невдах.

Ще одну справжню сенсацію створила європейська команда Team Secret. Вона вибила з етапу переможців фаворита турніру китайську PSG.LGD.

Вже 21 жовтня відбудуться ще два поєдинки раунда переможців:

  • Tundra Esports (Європа) – OG (Європа),
  • Team Liquid (Нідерланди) – Aster (Китай).