Представники популярного порталу Wowhead поділилися у твітері цікавим записом. Це кумедне відео за декілька годин зібрало понад 30 тисяч переглядів, а користувачі вже створили чималу кількість подібних варіацій.

Цікаво Видавці телефонують гравцям WoW та проводять своєрідний "екзамен"– тих, хто не здав банять

Отже, представники цього порталу вирішили скористатися додатком із назвою Wombo.AI. Програма може змусити заспівати навіть дуже сором'язливих людей. Працює все дуже просто: потрібно завантажити таку фотографію, щоб додаток зміг розпізнати губи на ній. Якщо ваша світлина підходить, то потім треба вибрати трек, а далі вже людина чи персонаж з фото заспіває вибрану пісню. Якщо вам сподобався готовий запис, то його одразу можна відправити своїм друзям у будь-яку соцмережу. Детальніше з програмою Wombo.AI можна ознайомитися за цим посиланням.

Портал Wowhead орієнтований на шанувальників World of Warcraft, тому у їхньому твітері заспівали майже всі культові персонажі з цього всесвіту. Одразу зазначимо, що програма все ж таки орієнтована на людей, тому представники інших рас із всесвіту Warcraft не завжди вдало співали. У коментарях до цього твіту геймери попрацювали добряче та створили чималу кількість робіт. Вони "познущалися" майже з всіх відомих персонажів цього всесвіту, тому пропонуємо вам ознайомитися з найкращими варіантами.