На платформі reddit набуває популярності пост відомого стрімера G0ularte. На одному зі своїх останніх стрімів він зміг підкорити віртуальний Еверест. Цей пост на reddit вже зібрав понад 30 тисяч лайків, а запис стріму вже переглянуло майже 130 тисяч користувачів.

Цікаво Фанатські роботи за мотивами Among Us: різдвяна пісня, походження зрадників та самураї

Відеогра Minecraft завжди цікавила шанувальників віртуального туризму, важко навіть назвати все, що гравці відтворювали у цій грі. Цього разу стрімер G0ularte вирішив підкорити найвищу вершину у світі – гору Еверест (Джомолунгма). У реальності її висота становить 8848 метрів над рівнем моря, а підйом на цю вершину може тривати до двох місяців. Але стрімер витратив на підкорення значно менше часу.

Спочатку G0ularte відтворив гору Еверест у реальну величину. Для цього він використав сторонні модифікації для відеогри Minecraft, бо у грі є різноманітні обмеження (наприклад, висотне у 512 блоків). G0ularte використав наступні модифікації:

  • Build The Earth – цей пакет модів відтворює ігровий світ у масштабі 1:1.
  • Мод, який зробив ігровий світ необмеженим за висотою та глибиною.
  • Загальнодоступні онлайн-набори для відтворення структур та об'єктів нашої планети у відеогрі.

Посилання для завантаження цієї мапи стрімер не залишив, але підкорити вершину зможе кожен, якщо встановить ці модифікації. Піднявся на віртуальний Еверест G0ularte менше ніж за 4 години, бо ігровий персонаж не потребує відпочинку та легко пристосовується до будь-яких умов. Також весь процес сходження проходив на стрімі, запис якого можна переглянути за цим посиланням.

Стрімер G0ularte на вершині віртуального Евересту / reddit

Minecraft

Відеогра від студії Mojang, яка вийшла у 2011 році. За жанром це "пісочниця" у відкритому світі з виглядом від першої чи третьої особи. Ця гра дає змогу геймерам проявляти їх творчі здібності. Minecraft отримала загальне визнання серед ігрової преси, безліч нагород та стала найпродаванішою відеогрою в історії.