Взяти участь у проєкті можуть підприємці, що зареєстровані або фактично працюють у Дніпропетровській, Донецькій, Запорізькій, Луганській, Миколаївській, Сумській, Харківській, Херсонській та Чернігівській областях, інформує 24 Канал.

Читайте також У лютому майже 1 тисяча українських сімей отримала допомогу від PIN-UP Foundation

Допомога одне одному у важкі часи має бути не лише слоганом, а й особистою позицією. Розуміючи всю складність ведення бізнесу під час війни, особливо у регіонах, наближених до бойових дій, ми хочемо показати нашу колективну спільну підтримку та об’єднану силу в прагненні будувати економічно успішну країну,
– каже Ігор Зотько, власник PIN-UP Ukraine.

В фіналі журі обере 15 переможців та розподілить між ними грошовий фонд у розмірі 5 000 000 гривень. Учасники матимуть змогу отримати гранти в розмірі 200 000, 300 000 або 500 000 гривень.

"Для найвразливішої ланки українського бізнесу: мікро- і малих підприємств у прифронтових регіонах – брак кадрів, логістичні проблеми, перебої з електроенергією та ризики влучань російських снарядів звучать гучніше, ніж будь-де в Україні. Вони змушені лавірувати серед труднощів, щоб елементарно вижити та продовжити роботу. Без підтримки робити це важко, а іноді неможливо. Ми маємо підставити плече саме прифронтовим малим підприємствам, щоб після перемоги вони були серед тих бізнесів, завдяки яким Україна відновиться і розквітне", – прокоментував Володимир Федорін, редактор-засновник Forbes Ukraine.